Skocz do zawartości

Karteczka W Paszporcie O Porwaniach Dzieci - Można Usunąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj dostałem mój paszport z wizą - B1/B2 na 10 lat z multiple entry :D :D :D

Jednak w paszporcie, na następnej stronie była wszyta (zszywaczem) karteczka o porwaniach dzieci, i że powinienem mieć zgodę obu rodziców notarialnie potwierdzoną, kiedy podróżuję do USA z jednym rodzicem lub osobą obcą. I takie pytanie - mogę tę karteczkę bez wahania usunąć? Czy ta strona paszportu, w której była zszywka wciąż będzie ważna. Z góry dzięki


I co z taką kartką, którą drukowali i naklejali na tył paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

dzisiaj dostałem mój paszport z wizą - B1/B2 na 10 lat z multiple entry :D :D :D

Jednak w paszporcie, na następnej stronie była wszyta (zszywaczem) karteczka o porwaniach dzieci, i że powinienem mieć zgodę obu rodziców notarialnie potwierdzoną, kiedy podróżuję do USA z jednym rodzicem lub osobą obcą. I takie pytanie - mogę tę karteczkę bez wahania usunąć? Czy ta strona paszportu, w której była zszywka wciąż będzie ważna. Z góry dzięki

I co z taką kartką, którą drukowali i naklejali na tył paszportu?

Mozesz usunac ale nauczywszy sie uprzednio tresci na pamiec. Tak ma byc wykute zeby Cie imigracyjny na lotnisku pytal w te I wewte I nie zagial. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...