Skocz do zawartości

Wiza Imigracyjna Dla Dzieci Z Poprzedniego Małżeństwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie bo mimo kopania na forum i w internecie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie jakie dokumenty muszą zostac dostarczone aby Matka z dziećmi z poprzedniego małżeństwa mogła wnioskować o wizę imigracyjną dla siebie i dzieci po ponownym wyjściu za mąż za obywatela US ?

Czy i na jakim etapie zgodę na wizę imigracyjną będzie musiał wydać Ojciec dzieci ?

Oboje rodzicie posiadają pełnię praw rodzicielskich.

Obecnie Matka z dziećmi oraz nowym mężem mieszkają w Polsce

z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie bo mimo kopania na forum i w internecie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie jakie dokumenty muszą zostac dostarczone aby Matka z dziećmi z poprzedniego małżeństwa mogła wnioskować o wizę imigracyjną dla siebie i dzieci po ponownym wyjściu za mąż za obywatela US ?

Czy i na jakim etapie zgodę na wizę imigracyjną będzie musiał wydać Ojciec dzieci ?

Oboje rodzicie posiadają pełnię praw rodzicielskich.

Obecnie Matka z dziećmi oraz nowym mężem mieszkają w Polsce

z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam

Jerry

Takie same jak dla kazdej innej wizy imigracyjnej dla malzonka. Nowy maz musi wyslac I-130 dla kazdego z benficiaries - czyli dla zony i dla kazdego z dzieci. Proces jest calkowicie standardowy poza tym ze wysyla sie petycje dla kazdej z osob po kolei. Jezeli mieszkaja razem to nie bedzie problemu z petycja dla dzieci. Ojciec dzieci bedzie musial wydac zgodne na wydanie paszportu i pozniej na etapie rozmowy w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...