Skocz do zawartości

Wiza Do Usa Z Ambasady W Londynie, Na Zaproszenie Na Slub.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w temacie troszke zamieszalem, ale juz prostuje he

Od 3lat mieszkam w londynie jestem 28latkiem pracuje tutaj legalnie uczeszczam do szkoly.

Dodam na wstepie , ze w pl bylem karany.

Sprawa wyglada nastepujaco, mam na Florydzie przyjaciela nie widzialem sie z Nim dlugi czas, we wrzesniu bedzie bral tam slub, z amerykaneczka z texasu ;) caly czas mam dobry kontak dzieki telefonom internetowi, zalezy mi jak i przyjacielowi, zeby dostac sie na uroczystosc. Chce sie tutaj starac o wize turystyczna ( jesli powinienem o inna prosze mnie poinformowac) nie mam zbyt duzo urlopu maksymalny czas jaki bede mogl tam spedzic to jakies 2 tygodnie. Przyjaciel wyslal mi wiadomosc, ze jego przyszla zona moe wyslac mi zaproszenie na slub, czy owy papier jest mi potrzebny ? Moze inaczej, czy moze sie przydac podczas wizyty w ambasadzie ?

Jak ogolnie wyglada taka rozmowa z konsulem, co powinienem zabrac ze soba ?

Dziekuje z gory i pozdrawiam wszelkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia nie musisz mieć, nic ci nie pomoże. W przypadku wizy turystycznej liczą się twoje związki z krajem (w tym przypadku z UK). We wniosku pojawi się pytanie o to czy byleś karany.

Moja przyjaciółka (również mieszkająca i pracująca już parę lat w UK) starała sie o wizę w Londynie i powód wizyty podała mój ślub (wystąpiła w roli druhny :)). Żadnych zaproszeń jej nie wysyłałam. Wizę dostała bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa tez jest inna

ten kolega to tam jak jest/.legalnie ?czy nielegalnie,jak sie dostal do USA,legalizowal pobyt bo to jest tak samo wazne,bo moze Ci i 100 obywateli wyslac zaproszenie a TY wizy nie otrzymasz .

do tego ze jestes karany,jak sklamiesz to kiedys mozesz miec nie wesolo,nawet na terenie USA z tym ze to ukryles..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...