Skocz do zawartości

Praca Tymczasowa W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

jestem menedżerem zespołu analityczno-kontrollingowego w jednej z polskich spółek akcyjnych. Moja narzeczona w USA ma rodziców i siostrę z rodziną. Ma także tam status rezydenta. Za około 2-3 lata chcielibyśmy wziąć ślub w Polsce a wcześniej wyjechać do USA do pracy. Po ślubie chcielibyśmy zostać w Polsce. Czy wiecie może jak legalnie mogę się w USA legalnie na ten okres zatrudnić? Czy może siostra, która ma tam własną jednoosobową firmę może mnie zatrudnić, albo wysłać jakieś zaproszenie? Czy mogę dostać wizę i dopiero tam znaleźć pracę? Nie wspominając o tym, że chciałbym pracować dalej w analityce finansowej :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem menedżerem zespołu analityczno-kontrollingowego w jednej z polskich spółek akcyjnych. Moja narzeczona w USA ma rodziców i siostrę z rodziną. Ma także tam status rezydenta. Za około 2-3 lata chcielibyśmy wziąć ślub w Polsce a wcześniej wyjechać do USA do pracy. Po ślubie chcielibyśmy zostać w Polsce. Czy wiecie może jak legalnie mogę się w USA legalnie na ten okres zatrudnić? Czy może siostra, która ma tam własną jednoosobową firmę może mnie zatrudnić, albo wysłać jakieś zaproszenie? Czy mogę dostać wizę i dopiero tam znaleźć pracę? Nie wspominając o tym, że chciałbym pracować dalej w analityce finansowej :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Ogolnie - nie mozesz.

Odpowiedz jest standardowa, powtarzana srednio co 2 dni - malzenstwo z obywatelem, loteria, sponsorowanie przez pracodawce. Mozesz teoretycznie szukac pracy na turystycznej ale w praktyce biorac pod uwage quota i annual cap dla H-1B jest to niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...