Skocz do zawartości

Nieotrzymanie Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnijcie mi dlaczego moja mama nie otrzymała wizy. Miała jechać na dwa miesiące do przyjaciółki [która jest też daleką kuzynką], a tu koleś jej prawie od razu mówi, że NIE, bo nie! Jak to jest możliwe? Przecież nie jedzie do pracy, ma dom, pracę w Polsce, samochód, dwoje dzieci! To jest poważne? Przecież cholerne 600 zł piechotą nie chodzi... I co, mama nie ma związków z nikim w Polsce, bo jest po rozwodzie? Żałosne. Co ma teraz robić? Nawet jeśli będzie mieć pieniądze na kolejne próby to przecież ludzie, jeszcze bilet kosztuje, tak samo jedzenie na wyjeździe.

Dlatego mam pytanie, co mama zrobiła źle według jaśnie panów w konsulacie. Czy można się od tego odwołać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

znaczenie ma ile ma lat,z jakiego miejsca leci i do jakiego,czasami bywa tak ze sie placi za bledy czyjes niz za swoje i tego nie przeskoczysz

a pisanie-mowienie ze ktos ma dzieci-dom -samochod to dla Konsula prawie nic nie znaczy,troche osob nie wrocilo z USA na czas a mieli-maja dzieci,dom,samochod .I tez Ich cos trzymalo.

Nie ma takiego czegos jak odwolanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 46 lat i nikt inny z rodziny nie był USA więc nie ma za czyje błędy płacić.

W normalnej? Mama ma w pracy umowę na stałe i może wziąć urlop bezpłatny, rozmawiała już o tym z kierownikiem. Ha, ten jej życzył udanego zwiedzania. I po zwiedzaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...