Skocz do zawartości

Rozmowa Po Wylądowaniu.


Gość aneska22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneska22

Witam.;)

Czy będąc już na lotnisku w USA, posiadając wizę imigracyjna czeka mnie również rozmowa z urzędnikiem dość stresujaca jak przy wizie turystycznej?

Co muszę mieć przy sobie oprócz dokumentow ktorych nie można otworzyć?

Możecie mi coś napisać odnośnie wjazdu do Stanów pierwszy raz od dostania wizy imigracyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 4 lata temu bylo tak:

Urzednik pierwszy, do ktorego podchdza wszyscy - zadnych pytan, zero zainteresowania, prosze sie udac tu i tu, koniec

Urzednik drugi ten od sprawdzenia dokumentow, najpierw oddajesz swoje dokumenty i czekasz, czekasz, ja chyba 40 min czekalam, pozniej wolaja cie,ze wszystko ok i do widzenia, zero rozmowy, ja generalnie bylam rozczarowana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kwiatow czy orkiestry to nie, ale oczekiwalam jakies rozmowy, pytan itp. a okazalo sie, ze moj przypadek jest strasznie nudny i nie warty nawet chwili rozmowy :) obslugiwal mnie Polak, z imienia i nazwiska, dosc gburowaty, tylko tu podpisac i tu, green carta bedzie za 6 tyg, a jak nie to sie zglosic tu i tu. nawet chcialam zagadac i wcisnac im moje rtg na plycie, ale powiedzieli ze im to niepotrzebne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kwiatow czy orkiestry to nie, ale oczekiwalam jakies rozmowy, pytan itp. a okazalo sie, ze moj przypadek jest strasznie nudny i nie warty nawet chwili rozmowy :) obslugiwal mnie Polak, z imienia i nazwiska, dosc gburowaty, tylko tu podpisac i tu, green carta bedzie za 6 tyg, a jak nie to sie zglosic tu i tu. nawet chcialam zagadac i wcisnac im moje rtg na plycie, ale powiedzieli ze im to niepotrzebne :(

A co tu gadac? USA wita Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...