Skocz do zawartości

Wyjazd Na Świąta Do Usa / Szanse


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :)

Planuję wyjechać do usa na święta bożego narodzenia

około 2 tyg max ale nie wiem czy dostanę wizę B-2

Mam zamiar odwiedzić wujka który w przyszłym roku wraca na stałe do pl, zaproszenie od wujka mam,

mój brat był w usa jakieś 10 lat wstecz wrócił o czasie, od 1.5 miesiąca prowadzę

własną działalnosć (serwis komputerowy) wykształcenie średnie (technikum informatyczne)
mam 24 lata,

czy mam szansę aby dostać wizę czy nie jak uważacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dadzą :D .Na rozmowe z konsulem mam zamiar umówić się na koniec września ponieważ wyczytałem

gdzieś na stronie ambasady że o wizę b-2 należy się starać minimum 3 miesiące przed planowanym

wyjazdem. I jeszcze jedno co warto zabrać ze sobą na rozmowę aby skłoniło konsula do pozytywnej decyzji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa. Skoro na święta to na pewno dostaniesz.

Bo jeżeli w innym terminie to musisz poczytać forum. Jest tu milion odpowiedzi co kto myśli o takim przypadku jak Twój.

Istnieją jakieś konkretne argumenty na poparcie tego, że w okresie przedświątecznym konsulowie chętniej przyzjaną wizy ? ;)

Pytam, ponieważ również mam zamiar wybrać się do USA pod koniec roku, na przerwę świąteczną i sylwestra/nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...