Skocz do zawartości

Kraj Urodzenia A Kwota Zielonych Kart + Szczepienia - Loteria Wizowa


Zuza007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Myślę o wzięciu udziału w najbliższej loterii wizowej. Mój syn, którego umieszczę we wniosku, ma polskie obywatelstwo, ale urodził się w Szwecji. W ramach grupy jakiego kraju będzie rozpatrywany jego wniosek?

Dodatkowo chciałam sie spytać jak odpowiadać we wniosku (zakładając wygraną ;) ) na pytanie dotyczące szczepień?

1 - jeżeli szczepienia były, ale nie ma dokumentacji

2- jeżeli nie było części szczepień - ale jest wola ich uzupełnienia.

Czy jeżeli w przypadku 2 odpowie się "No" powoduje to automatyczne odrzucenie kandydata? Kiedy (i w jaki sposób ) uzupełnic brakujące szczepienia (na własną rękę? u specjalnie wyznaczonego lekarza?).

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozumiem.

A czy jako osoba pełnoletnia (pod koniec roku kończy 21 lat i jeszcze się załapie w moim wniosku jako dziecko ;) ), może DODATKOWO złożyć wniosek tylko dla siebie? Czy wtedy będzie rozpatrywany w ramach puli szwedzkiej, czy polskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozumiem.

A czy jako osoba pełnoletnia (pod koniec roku kończy 21 lat i jeszcze się załapie w moim wniosku jako dziecko ;) ), może DODATKOWO złożyć wniosek tylko dla siebie? Czy wtedy będzie rozpatrywany w ramach puli szwedzkiej, czy polskiej?

A to ma jakies znaczenie - nie jest przypadkiem jedna pula europejska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepieniea.. czy odpowiesz "no" i czy to wplynie na twoje odrzucenie- nie wiem, ja zaznaczalem ze nie mam wszystkich ale chce doszczepic sie . a szczepienia robisz na badaniach przed wyznaczona rozmowa... nie mialem ksiazeczki, ale pani doktor spisala od mojej zony z ksiazeczki szczepienia jakie ona miala w dziecinstwie- podobny wiek mamy- wzw b sam sie zaszczepilem u siebie, tylko wzielem zaswiadczenie, ze byly 3 dawki, a tezec mialem niedawno szczepiony wiec ogolnie nic nie musialem sie szczepic. zona tylko na tezec, jako , ze nie miala tego szczepienia od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...