Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem aktualnie w stanach na wizie turystycznej, mozliwosc legalnego pobytu mam na 6 miesiecy. Chcialbym tu zostac na stale legalnie, co w mojej sytuacji najelepiej zrobic ? starac sie o zielona karte ? czy moze jakas wize imigracyjna? pracownicza ? Mam 20 lat, skonczylem technikum. jest mozliwosc aby moja ciotka ktora mieszka tutaj 30 lat i ma obywatelstwo amerykanskie jakos mi w tym pomogla ?

Z gory dzieki,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, jestem aktualnie w stanach na wizie turystycznej, mozliwosc legalnego pobytu mam na 6 miesiecy. Chcialbym tu zostac na stale legalnie, co w mojej sytuacji najelepiej zrobic ? starac sie o zielona karte ? czy moze jakas wize imigracyjna? pracownicza ? Mam 20 lat, skonczylem technikum. jest mozliwosc aby moja ciotka ktora mieszka tutaj 30 lat i ma obywatelstwo amerykanskie jakos mi w tym pomogla ?

Z gory dzieki,

Pozdrawiam.

Bardzo nam przykro ale jedyna opcja to poslubienie obywatelki lub obywatela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna osoba, ktora psuje Polsce statystyki :P Jak napisala KaeR. Slub z obywatelka to jedyna opcja do legalnego pobytu. Oczywiscie jesli udowodnisz, ze zwiazek jest prawdziwy a nie tylko dla zielonej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem aktualnie w stanach na wizie turystycznej, mozliwosc legalnego pobytu mam na 6 miesiecy. Chcialbym tu zostac na stale legalnie, co w mojej sytuacji najelepiej zrobic ? starac sie o zielona karte ? czy moze jakas wize imigracyjna? pracownicza ? Mam 20 lat, skonczylem technikum. jest mozliwosc aby moja ciotka ktora mieszka tutaj 30 lat i ma obywatelstwo amerykanskie jakos mi w tym pomogla ?

Z gory dzieki,

Pozdrawiam.

Wrócić do Polski. Nie masz żadnych realnych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi kiedyś przedłużali pobyt legalnie przez Internet o kolejne pół roku (będąc na wizie turystycznej). I udało im się. Także jest taka opcja. Nie wiem tylko dokładnie na jakiej stronie www.

Kolejna opcja to otworzyć biznes w USA, ale tutaj trzeba zainwestować dużo w prawników, którzy pomogą zgromadzić całą dokumentację.

:)

A reszta tak jak napisali poprzednicy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...