Skocz do zawartości

Nietypowe Pytanie Odnośnie Wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość nietypowe pytanie. Wizę otryzmałem w 2013r. od tego czasu trochę zminiłem swój wygląd a mianowcie zapuściłem brodę oraz zmieniłem uczesanie, na codzień dodatkowo noszę jeszcze okulary. W USA byłem w 2013 r roku po otrzymaniu wizy jakieś3 tyg na wakcjach. W tym roku z kolei chcciałem polecieć na święta w grudniu na jakiś miesiac. Czy biorąc pod uwagę fakt że aktualnie wyglądam nieco inaczej niż na zdjeciach może na lotnisku czekać mnie jakaś dodatkowa kontrola? Czy lepiej zgolić, czeog bym nie chciał? :(

PS. Uprzedzając pytania nie zmieniłem wiary, nie dołączyłem do żadnej organizacji terrorystycznej, po porstu lepiej mi w brodzie hah. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sprawdzają odciski więc pewnie nie.

Ja na każdym zdjęciu wyglądam inaczej - inne mam w wizie b2, inne będzie w imigracyjnej, inne w paszporcie, inne w dowodzie - ogólnie na każdym inaczej... Noszę soczewki i okulary, do zdjęć z reguły soczewki. A 10-12h podróż też wpływa na wygląd - i nie wyglądam raczej jakbym przed chwilą od wizazystki wyszła ;)

Moja druga połówka miała zdjęcie w paszporcie sprzed pewnie 6-7 lat, w tym czasie zapuścił włosy i brodę... podróżując przez kilkanaście granic europejskich nigdy nie mieliśmy problemu. Jak wracał do US do domu też nikt nic nie powiedział.

Zdjęcie to zdjęcie, wiadomo że człowiek się zmienia. Włosy można w 10 min skrócić, przefarbować etc. Nie sądzę żeby się Ciebie czepiali/brali na dodatkowe kontrole. Tym bardziej ze zdjęcie to tylko jeden z elementów sprawdzamy przez emigration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh w takim razie nie będę jej ścinał :P Dodatkowym potwierdzeniem mogą być o czym wczesniej wspomniałaś własnie odciski palców, przy poprzendim wjeździe oczywiście były ściągane ale tylko z jednej ręki bo w drugiej miałem rozciętego palucha z niezagojonym jeszcze szyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh w takim razie nie będę jej ścinał :P Dodatkowym potwierdzeniem mogą być o czym wczesniej wspomniałaś własnie odciski palców, przy poprzendim wjeździe oczywiście były ściągane ale tylko z jednej ręki bo w drugiej miałem rozciętego palucha z niezagojonym jeszcze szyciem.

ściągali je również przy wydawaniu wizy w ambasadzie :) ogólnie mają już na Ciebie 'kwity' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...