Skocz do zawartości

Wyjazd Do Klubu Sportowego Do Stanow.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem sportowcem, polakiem z Polski. Dostalem oferte od pewnego klubu z USA aby do nich dolaczyc. Odpowiadaja mi warunki. Chce tam zostac i z nimi trenowac.

Niestety, nie daja mi wynagrodzenia. Musze znalezc sobie jakas prace.

O jaka wize w takim przypadku musze sie ubiegac?

Czy mam ich poprosic(klub sportowy) aby znalezli mi jakas prace i aby pracodawca gdzies tam mnie zglosil bym dostal wize pracowicza?

Ktos mi mowil, ze aby miec wize pracownicza to trzeba miec wyzsze wyksztalcenie? Jesli nie posiadam to znaczy ze musze szukac innej wizy? Np sportowej?

Mam 25lat, zadnych krewnych i znajomych w Stanach nie mam. Chce po prostu pojechac by potrenowac rok,dwa moze trzy na wyzszym poziomie, zobaczyc nowe miejsce itp.

Czy to jest osiagalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja powiem szczerze.Porządny klub sportowy zainteresowany porządnym sportowcem proponuje kontrakt z solidnym wynagrodzeniem i zapewnia mieszkanie.Dodatkowo wszystkie formalności związane z przyjazdem sportowca opłaca i załatwia klub sportowy.

Teraz pytanie .Albo chcesz przyjechać do USA i trenować albo zap.....ć gdzieś na budowie.Jednego z drugim nie da się połączyć .Chyba ,że ( bez urazy) nie mamy do czynienia ani z porządnym klubem ani z porządnym sportowcem.

Odpuść sobie chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...