Skocz do zawartości

Pare Pytań Odnośnie Wizy B2


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

mam 21 lat i jestem studentem.
w wakacje pracowałem w londynie i trochę sobie zarobiłem więc od miesiąca planuje podróż do USA na początku maja.
rodziny niestety nie mam, będę chciał się zatrzymać w hotelu na tydzień.

przeglądałem pare tematów na forum i część osób nie uzyskała wizy z niewiadomych przyczyn, jakie są wgl moje szanse?
21 letni student bez stałej pracy, ale uczący się na co dzień, chce sam na tydzień polecieć zwiedzić Nowy Jork ;d
nie posiadam tam rodziny, jedynie znajomi rodziców mieszkają w Chicaco

zarejestrowałem się wstępnie na: cgifederal.secure.force.com
jakie są następne etapy? ponieważ jak klikam na wyznaczenie spotkania to nie mogę przejść dalej ze względu na na Numer potwierdzenia DS160*

czyli jak już założyłem konto na tej stronie to dalej mam wypełnić formualrz DS160 tak?

https://ceac.state.gov/genniv/default.aspx

jak już wypełnie ten formularz to dopiero przechodzę na tą 1szą stronę, klikam "wyznacz spotkanie" i tam już dalej wpisuje otrzymany numer dokumenty DS160?
nie mogę również znaleźć informacji odnosnie wpłaty, jest ona na samym końcu wyznaczania spotkania?

poprawcie mnie jeśli źle zrozumiałem, bo przeglądałem pare stron "krok po kroku" ale tam wszędzie jest napisane o rejestracji, potem o wpłacie i dopiero wypełnieniu DS160 i zaczynam się już gubić, bo z tego co widzę to zapłacić mam dopiero na koncu wyznaczania spotkania, po wypełneniu i podaniu numeru DS160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...