Skocz do zawartości

Opłata Za Wize


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj już chciałem wyznaczyć spotkanie, miałem problem z kartą której nie chcieli zaakceptować więc wysłałem przelew internetowy
wciąż jestem zalogowany na koncie na stronie i jak wpisuje numer potwierdzenia czyli ten numer CGI to wyskakuje błąd: adfs

Nie odnaleziono żadnych ważnych wpłat zgodnych z wprowadzonym numerem pokwitowania. Proszę sprawdzić czy numer został wprowadzony prawidłowo i czy opłacili Państwo właściwą kwotę należną za wizę o którą się ubiegacie.

czy mogę sie wylogować z konta normalnie już? bo dalej jestem na tej stronie z przelewem i nie wiem czy jeśli nie wyjdę to mi nie cofnie wszystkiego, przelew poszedł dosłownie przed chwilą

i druga sprawa to termin ważności: 16/11/2015

czy oni są normalni? jeden dzień mi tylko dają na przelew i to jeszcze jak jest dzisiaj niedziela?


PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli placiles przelewem to Twoja platnosc bedzie u nich zaksiegowana jutro albo pojutrze, zalezy o ktorej poslales przelew. Sprobuj jutro po 13, jak beda mieli zaksiegowana to ten numer cgi sam Ci tam wskoczy. Jak nie bedzie jutro po 13, to we wtorek bedzie juz na pewno. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Od kilku dni szukam druku do wniesienia opłaty w Banku Pocztowym - na stronie ambasady plik dla $160 jest pusty. Czy może dysponuje ktoś aktualnym drukiem?

Czy można wnieść opłatę elektronicznie? Manuale wnoszenia opłat dotyczyły również takiej płatności, jednak gdy zarejestrowałam się na stronę by umówić się na spotkanie z konsulem, nie znalazłam nigdzie możliwości opłaty przez internet, tak jak to było podawane w instrukcji. Może po prostu nie szukałam tam gdzie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zaplacic karta, przelewem albo w banku pocztowym. Jak dojdziesz przy rejestracji do kroku wniesienia oplaty to wyskakuje taki pasek, ktory pokazuje formy platnosci. W instrukcji jest to pokazane.

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

Weszlam w ten druk i tez mi wyskoczyl pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zaplacic karta, przelewem albo w banku pocztowym. Jak dojdziesz przy rejestracji do kroku wniesienia oplaty to wyskakuje taki pasek, ktory pokazuje formy platnosci. W instrukcji jest to pokazane.

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

Weszlam w ten druk i tez mi wyskoczyl pusty.

Sęk w tym, ze nie dochodze do tego kroku. Przy wyborze Typu wizy jest formularz do danych i Numer potwierdzenia DS160j ktorego przeciez nie mam, bo nie mam jak wniesc oplaty... Nie wiem czy to wszystko na zlosc Polakowi zeby zrezygnowal czy co...

Z ambasady dostalam informacje, ze pracownicy Infolinii chetnie odpowiedza na wszystkie moje pytanie, probowalam kilkuktornie sie dodzwonic, jednak po dlugiej ciszy nastepuja dwa sygnaly i rozlaczenie polaczenia. Do bani, chcialam wyjechac w styczniu do NY, ale wychodzi na to, ze nic z tego nie wyjdzie. :(

Sęk w tym, ze nie dochodze do tego kroku. Przy wyborze Typu wizy jest formularz do danych i Numer potwierdzenia DS160j ktorego przeciez nie mam, bo nie mam jak wniesc oplaty... Nie wiem czy to wszystko na zlosc Polakowi zeby zrezygnowal czy co...

Z ambasady dostalam informacje, ze pracownicy Infolinii chetnie odpowiedza na wszystkie moje pytanie, probowalam kilkuktornie sie dodzwonic, jednak po dlugiej ciszy nastepuja dwa sygnaly i rozlaczenie polaczenia. Do bani, chcialam wyjechac w styczniu do NY, ale wychodzi na to, ze nic z tego nie wyjdzie. :(

Tutaj to na czym utknelam:

http://www.wgrane.pl/b0df516cdc69d8bc1ce81e4a60a43ab9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wypelniasz DS160, a potem majac juz wypelniony wniosek zakladasz konto, ktore ty juz widze masz, i uzupelniasz wszystkie dane o ktore Cie tam prosza. DS160 to elektroniczne podanie o wize, ktore musisz wypelnic, zeby umowic sie na spotkanie, bez tego nie da rady. Wypelnij najpierw tego DS, a potem sie umawiaj. Jak wpiszesz numer to dojdziesz do nastepnych krokow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A ja mam pytanie takie -

wpłaciłam pieniądze za wizę w sobotę 06.02.2016 po południu robiąc to za pomocą przelewu internetowego. Kiedy mogę się spodziewać potwierdzenie ze to pieniądze wpłynęły? u siebie w banku otrzymalam potwierdzenie zaksięgowania ich, ale nie wiem co dalej. dalej nie mogę umówić się na spotkanie z konsulem bo kiedy wprowadzam swoj numer CGI wyskakuje mi taki komunikat

Nie odnaleziono żadnych ważnych wpłat zgodnych z wprowadzonym numerem pokwitowania. Proszę sprawdzić czy numer został wprowadzony prawidłowo i czy opłacili Państwo właściwą kwotę należną za wizę o którą się ubiegacie.

udzieli mi ktos odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie -

wpłaciłam pieniądze za wizę w sobotę 06.02.2016 po południu robiąc to za pomocą przelewu internetowego. Kiedy mogę się spodziewać potwierdzenie ze to pieniądze wpłynęły? u siebie w banku otrzymalam potwierdzenie zaksięgowania ich, ale nie wiem co dalej. dalej nie mogę umówić się na spotkanie z konsulem bo kiedy wprowadzam swoj numer CGI wyskakuje mi taki komunikat

Nie odnaleziono żadnych ważnych wpłat zgodnych z wprowadzonym numerem pokwitowania. Proszę sprawdzić czy numer został wprowadzony prawidłowo i czy opłacili Państwo właściwą kwotę należną za wizę o którą się ubiegacie.

udzieli mi ktos odpowiedzi.

A za jaką wizę płaciłaś? Właściwie to nie jest opłata za wizę, tylko za rozpatrzenie wniosku wizowego...

Jeśli chodzi o GC to opłaty dokonuje się na miejscu, a nie przelewem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...