Skocz do zawartości

Spotkanie Z Konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

w piątek o 10:00 mam spotkanie z konsulem i mam pare pytań:

-o której być najlepiej w ambasadzie? zostane wpuszczony 15 minut przed czasem?
-jak powinienem być ubrany? biała koszula?

-czy mogę wziąć ze sobą telefon? nie jestem z warszawy więc przyjezdzam pociągiem i czy są tam jakieś skrytki gdzie można włożyć pare rzeczy? coś chyba słyszałem o tym

druga sprawa to mail którego dzisiaj dostałem:
"Uprzejmie informujemy, iż zdjęcie wgrane do elektronicznego formularza wizowego DS.-160 nie spełnia kryteriów opisanych na stronie: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-photoinfo.asp#picsreqs. Na spotkanie z konsulem w sprawie wizy amerykańskiej prosimy przynieść odbitkę poprawnego zdjęcia i podać urzędnikowi podczas rejestracji wniosku wizowego."

wypełniałem wszystko 1,5 tyg temu i było w porządku, zdjęcie robione od przodu, mam je na paszporcie, zaakceptowane przez system więc nie rozumiem dlaczego dopiero teraz dostaje informacje że jest jednak niezgodne -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w piątek o 10:00 mam spotkanie z konsulem i mam pare pytań:

-o której być najlepiej w ambasadzie? zostane wpuszczony 15 minut przed czasem?

-jak powinienem być ubrany? biała koszula?

-czy mogę wziąć ze sobą telefon? nie jestem z warszawy więc przyjezdzam pociągiem i czy są tam jakieś skrytki gdzie można włożyć pare rzeczy? coś chyba słyszałem o tym

wszystko zależy od ciebie ja byłem w garniturze jak masz nie dostać wizy to i tak ubranie nic Ci nie pomoże.. Daj znać czy dostałeś, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha okej dzieki bardzo za odp

a jak sprawa wygląda z telefonem? moge go mieć przy sobie wyłaczonego? są jakieś skrytki tam na telefon?

Telefon ma być wyłączony przed wejściem na teren ambasady/konsulatu. Przy wejściu ochrona obiektu zabierze go od Ciebie i dostaniesz numerek boksu, w którym telefon będzie czekać na Ciebie kiedy skończysz już spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

jestem wlasnie po spotkaniu z konsulem

niestety nie dostałem wizy

przebieg rozmowy:

-jaki cel podrozy

-turystyka

-gdzie?
-nowy jork

na jak dlugo i keidy

-na tydzien / w maju

-czym zajmuja się moi rodzice

-kto oplaca mi wyjazd
-ja

-jak zarobilem pieniadze
-pracowałem w wakacje

-co obecnie robie

-studiuje, jestem na 3 roku

-czy pracuje w tym momencie
-nie

-ile mi zostalo do skonczenia studiów
-2 lata

-czy znam kogos w usa albo czy mam jakas rodzine

-nie

-czy lece sam czy z kims
-sam


niestety, na podstawie tych informacji uważam ze nie wróci Pan do kraju, uważam że jedzie pan tam do pracy,
to wszystko na dziś, do widzenia


no niestety, powinieme chyba powiedzieć że wyjazd sponsorują mi rodzice i tym mogłem zjebać rozmowę
istnieją wgl jeszcze jakieś szanse na to że dostane wize? no ja pierdole chcialem sobie polecieć na tydzień pozwiedzać i ######
nie wiem co teraz zrobie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...