Skocz do zawartości

Pierwszy Lot I Kupno Biletu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zamierzam wyjechać w czerwcu w celach turystycznych do Chicago. Wizę mam uprzedzam pytania.

Pytanie czy bilet musi być kupiony na dwa tygodnie. Znalazłam dość tani bilet ale jest na 16 dni. Lotem bezpośredni . Na jaki okres najlepiej kupić bilet aby nie było problemów na lotnisku. Planuję tam być miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 Dzięki ale trochę nie rozumiem twojej odpowiedzi. Myślałam że zrobię sobie zmianę wylotu będąc tam. Nie wiem jak urzędnik zareaguje na bilet miesięczny

Możesz zostać poproszona o pokazanie posiadanie biletu powrotnego. Lepiej kupić od razu bilet na pasujący Ci termin, bo późniejsze przebukowanie może okazać się znacznie droższe - cena samego przebukowania + dopłata do ceny biletu w danym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W ubiegłym roku leciale B747 Lufthansy i United. Obydwa wyglądały na zajechane jak Autosany w PKSie. Jumbo są juz stare i nowością pachnialy nie będą. Wciąż są jednymi z najlepszych i najbezpieczniejszych samolotów. Biały Dom sobie właśnie obstalowal dwie nówka sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...