Skocz do zawartości

Boję Się Pytanie O Rodzinę W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę po raz pierwszy aplikować o wizę turystyczną ale boję się pytania o rodzinę w USA.

Chodzi o to, że mam tam kuzynkę, która siedzi tam już od 2000 roku nielegalnie, nie mam z nią prawie żadnego kontaktu ale obawiam się co odpowiedzieć na pytanie czy mam już tam kogoś.

Takie pytanie zapewne padnie i co wtedy? Jak odpowiem prawdę to może to mieć wpływ na decyzję czy dostanę wizę. Z drugiej strony pytanie czy oni mają tak stare dane w komputerze jeszcze przed 11 września? Jeśli nie mają i ja ich poinformuję o tej kuzynce to ją wkopię i mogą się nią zainteresować. Nie zamierzam do niej lecieć a jedynie z dziewczyną zwiedzić jakieś parki narodowe

Co Wy byście zrobili na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma we wniosku takiego czegos, ze pierwsze pytanie jest o najblizsza rodzine, gdzie po zaznaczeniu opcji, ze najblizsza rodzina jest w USA trzeba wpisac jej dane i status, a drugie pytanie czy ma sie jakichkolwiek krewnych/dalsza rodzine, bez wpisywania danych? Nie jestem pewna na stowke, ale cos mi swita, mozliwe ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...