Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W te wakacje chciałam wybrać się do znajomego na wakacje do USA.

Chciałam zapytać czy przy rozmowie z konsulem / składaniu wniosku pisać, że jadę do znajomego (przebywa on LEGALNIE na wizie biznesowe - ma bilety powrotne, podpisaną umowę na pół roku itp). Nie wiem czy to nie będzie podejrzane, że jesteśmy oboje młodymi ludźmi, którzy wyjeżdżają do Stanów i chcą tam zostać na zawsze (podkreślam, że ja wracam na studia, a on do pracy w Polsce, więc nie mamy zamiaru zostawać na dłużej, niż możemy). Szczególnie zależy mi, żeby nikt nie robił mu problemów z jego wizą (zostanie cofnięta, on zostanie deportowany czy coś - bo musi tu zostać na szkoleniu z pracy).

Myślicie, żeby się powołać na to, że jadę do niego i u niego mam zamiar mieszkać w trakcie pobytu? Z drugiej strony jak się nie powołam, to nie będę miała żadnego potwierdzenia noclegu (hotelu czy coś).

Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powiesz czy tez nie czasami widać ze nie mówi sie prawdy..w takich chwilach mówi się prawdę :)

Nikt mu nie będzie robić problemów za to Ty możesz mieć jak zaczniesz ściemniać a to Ci nie wyjdzie

To nie tak jest ze każdy wszystko przyjmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...