Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodziny (Mama, Tata I Brat 17 Letni)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

We wrzesniu bede sie starala dostac obywatelstwo.

Zaraz po tym chce zasponsorowac moja rodzine: mame, tate i brata (17 lat).

Wiem ze powinno byc latwe sponsorowanie rodzicow, ale brata bedzie trawlo dlugo(13 lat).

Co chce zrobic to chce sprowadzic tu rodzicow, i chce zeby oni zlozyli petycje na brata, bo on bedzie mial ponizej 21 lat..

Myslicie ze to dobry pomysl?

Teraz jeszcze czytalam artykuly, w ktorych jest napisane, ze brat moze dostac zielona karte automatycznie jak rodzice dostana karte jak on bedzie mial mniej niz 21 lat? To prawda?

-Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Za duzoo czytasz..plus za to że sie pytasz..daj trochę czasu i znajdzie się odpowiedź :)

:) wiesz jak to jest, probuje znalezc odpowiedz gdziekolwiek moge :)

mialam wielka nadzieje ze wylosuja zielona karte dzisiaj, ale coz, niestety nie udalo sie :(

Tyle zalatwiania by mi to oszczedzilo.

No nic, bede czekac, moze ktos byl w podobnej sytuacji.

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze czytalam artykuly, w ktorych jest napisane, ze brat moze dostac zielona karte automatycznie jak rodzice dostana karte jak on bedzie mial mniej niz 21 lat? To prawda?

-Aleksandra

Nope. Albo ty sponsorujesz brata albo rodzice.

https://www.us-immigration.com/blog/can-minor-siblings-of-us-citizens-immigrate-through-parents-petitions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedzi.

To bede musiala najpierw srowadzic tate, wtedy tata zlozy petycje na swojego syna a ja na mame.

No bo 17-latka (wtedy bedzie mial 18 lat) to samego w Polsce nie zostawimy :) Za duzo luzu bedzie mial :)

Jestem ciekawa ile to wszystko potrwa. Najpierw naturalizacja dla mnie i wtedy sponsorowanie.

Dam Wam znac jak mi idzie za kilka miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...