Skocz do zawartości

Wniosek Wyzia Turystyczna B2 Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

witam wypelniam znajomemu wniosek, kumpel leci do kanady do rodziny i chcialby na tydzien przyjechac z kuzynem do ny i mieszkac w jakims hotelu(cos podobnego) i co wpisac przy tym pytaniu ?

Address Where You Will Stay in the U.S. i przy pytaniu o kontakt w usa... jezeli nikogo nie ma itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi sie tymczasowo określić. Właśnie przez takie głupoty ludzie dostają odmowy bo konsul widząc zakłopotanie jest podejrzliwy.

Znajomy musi tymczasowo określić co i jak bedzie robił. W życiu, wiadomo, plany kogą sie zmodyfikować, ale na rozmowę musi mieć konkret.

A jak juz mu wypełniasz wniosek do USA, to nie zapomnij o wniosku ETA do Kanady i opłacie za niego. Bez niego nie wleci do Kanady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to juz wiem, wszyskto na ten temat, teraz mam jescze jedno pytanie dotyczace mnie i mojej dziewczyny, czy jak juz przylecimy to na pogadanke do urzednika mozemy podejsc razem czy kazdy osobno musi pogadac? bo np po wize do okienka nie bylo problemu, a jak jest tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...