Skocz do zawartości

Drugi Nie Pewny Lot Do Usa


Nestle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie jestem w Stanach zjednoczonych. I planuje juz drugi wyjazd tutaj w czerwcu następnego roku tylko ze... Wize dostałem na początku sierpnia na rok ponieważ koncze szkole za rok i pan konsul powiedział mi ze jak zapisze sie na studia lub dostanie jakaś stała prace itp to dostane wize na dluzej. Lecz pytanie jest moje takie: jeśli wize mam ważna do 6 sierpnia 2017 roku i wylece w czerwcu 2017 roku (po raz drugi) mogę mieć jakies problemy na lotnisku z urzędnikami? Zaznaczam ze mój rodzic jest nielegalnie w stanach a ja jestem u wujka który jest obywatelem i od niego dostaje również zaproszenia. Gdy przylecialem 2tygodnie temu dostawalem dużo pytań od urzędnika lecz jednak obeszło sie bez szczegółowej kontroli u oficera po czym podbil mi w paszporcie pieczatke Na pol roku posczas gdy powiedzialem mi ze zamierzam wrocic za 2 miesiace I zdania zmieniac Nie zamierzam. Tak wiec Nie przeszkadza to ze wylece do stanow z wazna wiza Na 2 miesiace? I czy poprzedni pobyt w stanch trwal2(w okresie takim takim powiedzialem Na lotniksu) pomimo tego ze moge Na Wiecej maze byc ulatwieniem Na wejscie do USA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie czy masz literę M w entres.. Sprawdź to dokladnie na wizie wyklejonej do paszportu.

Jak masz to możesz wlecieć w okresie ważności wizy :) i kolejny raz dostaniesz pobyt.

To ze wrócisz na czas i będziesz dwa miesiące będzie na Twoja korzyść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...