Skocz do zawartości

Ead Card /zmiana Adresu/ Potwierdzenie Nie Dotarło


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W sierpniu USCIS otrzymali mój wniosek o pozwolenie na pracę, w międzyczasie musieliśmy się z mężem przeprowadzić. Po zalogowaniu się na stronę USCIS dostałam informacje, że wysłano mi potwierdzenie pocztą. Ja go jednak nie otrzymałam. Zaznaczam, że zmieniłam adres zarówno w USCIS jak i na poczcie...

Dzwoniłam dzisiaj do USCIS i potwierdzenie zostanie ponownie wysłane, ale zajmie to znowu 15-30 dni.

Powiedzcie mi czy na tym potwierdzeniu były jakieś ważne informacje na przykład wezwanie do złożenia odcisków palców? Czy też było to tylko potwierdzenie, że otrzymali moje dokumenty.

Niedługo miną dwa miesiące odkąd wysłałam dokumenty, już nie mogę wytrzymać w domu. chciałabym iść do pracy a tu taki psikus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany adresu posiadacze GC mają zgłosić w ciągu 10 dni i tyle. Niczego to nie zmienia. Chodzi o to żeby USCIS wiedział gdzie ewentualnie wysłać decyzję o odebraniu GC. :-p

edit: kilka lat temu gdy sie przeprowadzilem tu gdzie mieszkam, zglosilem to online. Natychmiast przyszlo online potwierdzenie ze przyjeli zmiane do wiadomosci. Wydrukowalem, szurnalem gdzies do szuflady ale do dzis nic do mnie nie napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie ? Robisz AOS ?

Potwierdzenie to tylko potwierdzenie i nic wiecej (Notice of Action), natomiast jezeli przez 2 miesiace nie dostalas zaproszenia na biometrics to zaczalbym sie lekko niepokoic...

Hej, dzięki za odpowiedź. Jestem na wizie L2 jako spouse of L1 i staram się na pozwolenie o pracę. Też się zaczynam martwić, bo wydaje mi się, że przez tą przeprowadzkę listy mogły zostać wysłane na stary adres a ja ich nigdy nie odebrałam...

Dzwoniłam do USCIA i babka mi powiedziała, że wyślą potwierdzenie ponownie ale trzeba czekać 15-30dni. Już mnie to frustruje przecież list idzie najwyżej tydzień

A czy to, że miałam robione odciski na lotnisku nic nie znaczy? Gdzieś czytałam, że nie zawsze wzywają na biometrics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odpowiedź. Jestem na wizie L2 jako spouse of L1 i staram się na pozwolenie o pracę. Też się zaczynam martwić, bo wydaje mi się, że przez tą przeprowadzkę listy mogły zostać wysłane na stary adres a ja ich nigdy nie odebrałam...

Dzwoniłam do USCIA i babka mi powiedziała, że wyślą potwierdzenie ponownie ale trzeba czekać 15-30dni. Już mnie to frustruje przecież list idzie najwyżej tydzień

A czy to, że miałam robione odciski na lotnisku nic nie znaczy? Gdzieś czytałam, że nie zawsze wzywają na biometrics?

Oprócz obywateli USA i chyba Kanady wszystkim sprawdzają odciski na granicy. To nie związku z Biometrics. No chyba ze się mylę. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...