Skocz do zawartości

Wiza W Moim Przypadku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam 19 lat. W tym roku skończyłem liceum i za parę dni rozpoczynam zaoczne studnia.

Zostałem zaproszony przez mojego znajomego (celebryta), z którym prowadzę mały biznes. Jest to osoba bardzo zamożna. Jest Niemcem ale mieszka w Hollywood. Chciałbym ubiegać się o wizę. Jaka wizja w moim przypadku będzie najlepsza? Czy mam spore szanse na uzyskanie wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam 19 lat. W tym roku skończyłem liceum i za parę dni rozpoczynam zaoczne studnia.

Zostałem zaproszony przez mojego znajomego (celebryta), z którym prowadzę mały biznes. Jest to osoba bardzo zamożna. Jest Niemcem ale mieszka w Hollywood. Chciałbym ubiegać się o wizę. Jaka wizja w moim przypadku będzie najlepsza? Czy mam spore szanse na uzyskanie wizy?

Turystyczna - zakladajac ze w tym celu wyjezdzasz. Co on robi i jak zamozny jest nie ma najmniejszego znaczenia, istotne sa Twoje zwiazki z krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a jak mają się moje szanse. Gdybym zdecydował się na biznesową to jakie dokumenty są potrzebne? Uzyskałbym możliwość dłuższego pobytu oraz częstszych wjazdów?

Gdybym ubiegał się z 4 członkami mojej rodziny byłoby łatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a jak mają się moje szanse. Gdybym zdecydował się na biznesową to jakie dokumenty są potrzebne? Uzyskałbym możliwość dłuższego pobytu oraz częstszych wjazdów?

Gdybym ubiegał się z 4 członkami mojej rodziny byłoby łatwiej?

Miedzy biznesowa a turystyczna roznic praktycznie dotyczacych dlugosci pobytu nie ma. Natomiast czytajac Twoje posty, to raczej przygotuj sie na odmowe... Kupy sie to nie trzyma w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy. Zastanawiam się pomiędzy wizą turystyczną a biznesową. Jeżeli łatwiej byłoby uzyskać turystyczna w przypadku ubiegania się bliskiej rodziny to dlaczego nie połączyć tych wyjazdów. ]

Jeśli zdecyduje się na wizę turystyczna to w przypadku studiów zaocznych i prowadzenia działaności gospodarczej w moim wieku mogą być jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...