Skocz do zawartości

Tani Nocleg Nowy Jork, Phoenix, Miami + Rozmowa Z Celnikiem.


kaska44

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Wybieram się pierwszy raz do USA w celu turystycznym, mam pytanie jaka jest możliwość cofnięcia na lotnisku przez celnika? Dodam że bedziemy miec przy sobie bilety powrotne i z 4 inne bilety lotnicze po Stanach, rezerwacje kampera, noclegów czy to ma jakiś wpływ na to czy zostaniemy wpuszczeni do Wielkiej Ameryki czy generalnie to zależy od humoru Pana/ Pani który będzie z nami przeprowadzał rozmowe?

Druga ogromna prośba o pomoc w podesłaniu jakiś linków czy wypisania nazw tanich hosteli, moteli w Nowym Jorku, Phoenix i Miami, czy ktoś może mi coś polecić?

Z góry dziękuje za pomoc i informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Wybieram się pierwszy raz do USA w celu turystycznym, mam pytanie jaka jest możliwość cofnięcia na lotnisku przez celnika? Dodam że bedziemy miec przy sobie bilety powrotne i z 4 inne bilety lotnicze po Stanach, rezerwacje kampera, noclegów czy to ma jakiś wpływ na to czy zostaniemy wpuszczeni do Wielkiej Ameryki czy generalnie to zależy od humoru Pana/ Pani który będzie z nami przeprowadzał rozmowe?

Druga ogromna prośba o pomoc w podesłaniu jakiś linków czy wypisania nazw tanich hosteli, moteli w Nowym Jorku, Phoenix i Miami, czy ktoś może mi coś polecić?

Z góry dziękuje za pomoc i informacje :)

Cześć wszystkim :)

Wybieram się pierwszy raz do USA w celu turystycznym, mam pytanie jaka jest możliwość cofnięcia na lotnisku przez celnika? Dodam że bedziemy miec przy sobie bilety powrotne i z 4 inne bilety lotnicze po Stanach, rezerwacje kampera, noclegów czy to ma jakiś wpływ na to czy zostaniemy wpuszczeni do Wielkiej Ameryki czy generalnie to zależy od humoru Pana/ Pani który będzie z nami przeprowadzał rozmowe?

Druga ogromna prośba o pomoc w podesłaniu jakiś linków czy wypisania nazw tanich hosteli, moteli w Nowym Jorku, Phoenix i Miami, czy ktoś może mi coś polecić?

Z góry dziękuje za pomoc i informacje :)

1. Jeśli masz ze tak sie wyrażę "czystą kartotekę" to nie masz sie czego obawiać-bo bez powodu nikogo nie cofają z lotniska w NY.

2. Najtańszy nocleg znajdziesz w hostelach. Ceny od ok $36/noc:

http://www.hostelworld.com/search?search_keywords=New+York%2C+USA&country=USA&city=New-York&date_from=2016-10-27&date_to=2016-10-28&number_of_guests=1&sort=price&prevSort=price

3. Na Florydzie polecam hostele

w Miami Beach, ok pól kilometra od plaży. Ceny od $14/noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc jeszcze mam takie pytanie czy latała ktoś liniami American airlines ? Mamy problem z zakupieniem biletów tzn próbowaliśmy wielu polskich kart kredytowych i nie chcą przejść czy to możliwe że ich nie akceptują ?

Tak to możliwe że ich nie akceptują. Sama miałam kilka razy problem w lipcu.

Jeśli teraz chcesz kupić bilet to szukaj serwisów typu expedia.com. ja przez ich stronę kupowałam bilety na AA.

Jeśli możesz poczekać i kupić bilety na miejscu to idź np. do Wallgreena albo CVS i kup przedplacona kartę kredytową Visa i wtedy kupuj bilet. Chociaż taka karta przyda ci się jak podróżujesz z bagażem (tam często trzeba płacić za bagaż rejestrowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...