Skocz do zawartości

Czy Odmowa Wizy Australijskiej Ma Wpływ Na Przyznanie Wizy B-2 Do Usa?


Swiergotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakieś pół roku temu dostałem odmowę przyznania wizy do Australii e-visitor, tej która podobno wszyscy dostają. Powód był taki, że nie wysłałem dodatkowych dokumentów przetłumaczonych na angielski. Nie chciało mi się tego załatwiać, więc wizy nie dostałem i zamiast Australii zwiedzałem w tym roku Hiszpanię. I teraz mam wątpliwość, czy fakt, że australijski urząd imigracyjny odrzucił mój wniosek może mieć jakiś wpływ na decyzje konsula USA na temat mojej wizy turystycznej B-2? Czy ktoś kiedyś spotkał się z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pytania nie pokazuj żadnych dokumentów a odpowiadaj z uśmiechem. :) tylko na pytania

Nie zamierzam nic pokazywać, ani nawet nic zabierać poza paszportem i tymi dwoma potwierdzeniami. Wtedy zmyliło mnie to, że wszędzie czytałem, że taka wiza to tylko formalność. No i niestety się zdziwiłem :o

Obawiam się teraz trochę, bo australijski i amerykański urząd imigracyjny wymieniają się informacjami. Mogę się pojawić konsulowi w komputerze i wtedy mógłby być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...