Skocz do zawartości

Czy można wziąć udział w loterii będąc w ostatniej klasie szkoły średniej [ODPOWIEDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź na to zagadkowe pytanie brzmi TAK można, wziałem udział w loterii w 3 klasie liceum ( i na dodatek przed 18 urodzinami) we wniosku zaznaczyłem High School degree, mimo, że świadectwo dostałem dopiero za kilka miesięcy, bo tak nakazała mi ambasada z którą się wcześniej w tej sprawie kontaktowałem. 

Proszę o przypięcie tematu, na pewno rozwjeje to wiele wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 przypiął ten temat

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, Joanna30 napisał:

No i wszystko jasne :) Gratulacje! :)

A i napisz coś więcej - czy pytali o to i w ogóle :)

Nic zupełnie było tak jak mnie wcześniej ambasada informowała, masz świadectwo? Spełniasz warunki, bez względu na to czy zdobyłeś je 40 lat temu czy godzinę przed rozmową.  Najbardziej prześwietlała mnie pani w okienku numer 13, tam było mnóstwo podstawowych pytań o tą moją aplikację, ale to chyba tak zawsze wygląda prawda? Pytała się dlaczego wziąłem udział w DV, czy adres się zmienił i tego typu pytania, ale wiadomo najważniejsza decyzja należy do konsula, NIGDY SIE W ŻYCIU TAK NIE STRESOWAŁEM, absolutnie nigdy haha

33 minuty temu, KaeR napisał:

No to niech teraz tylko się przyczepia do starego zdjęcia, to ich spytam, które punkty regulaminu obowiązują a które nie... Ale po mojej kolejnej wizycie w ambasadzie. :-P

Powtarzałem i powtarzać dalej będę, nie ma klucza o który sie tu wszyscy spierają, należy posiadać swiadectwo i tyle jest napisane w regulaminie, a ambasada mi to rozszerzyła, że należy posiadać świadectwo w dniu ubiegania się o wizę, Tyle w temacie, a nie tak , że coś obowiązuje czy też nie obowiązuję , to jest po prostu interpretacja na którą można sobie w tym miejscu pozowlić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa! Nawet nie wiecie jak baardzo się cieszę to było moje marzenie od zawsze! A co do planów to tak szybko się z wami relacjami niestety nie podzielę bo czeka mnie jeszcze 7 semestrów informatyki na Politechnice, wystąpie o re-entry permit... Nie chcę ,,dziadować,, w tej Californii, dostałem taką szansę od losu to trzeba to wykorzystać w rozsądny sposób,  a programiści mają tam dobre życie ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...