Skocz do zawartości

Wiza CR1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie wnisku DS-261 oraz dokumentów przez National Viza Center. Mają oni 6 tygodni na rozpatrzenie wniosku, a dzisaij mija 6 tydzień i nic jeszcze nie wiadomo? Mąż dzwoni tam co tydzień i dostaje informację, że wniosek doszedł ale nie został jeszcze rozpatrzony. Jak długo Wy czekaliście na rozpatrzenie wniosku. Myślalam na ubieganiem się o wizę turystyczną, żeby odwiedzić męża na czas oczekiwania na wizę CR1, ale nie wiem czy może mieć to jakiś wpływ na nasz wniosek o wizę małżeńską? 

Proszę o odpowiedź. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo wszedzie ci powiedza, ze nie ma problemu zeby isc po wize turystyczna w czasie oczekiwania na wize imigracyjna.

CHOCIAZ - przez to uzyskanie wizy turystycznie moze byc trudniejsze, bo konsul moze zalozyc, ze znudzilo ci sie czekanie i chcesz po prostu jechac na turystycznej.

Ale abolutnie nie ma zadnego zakazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dzisiaj jeszcze raz. Tym razem trafiłam na kogoś milszego, konsultant był bardziej gadatliwy i powiedział, że mogę się starać, choć mogę nie dostać wizy..  ponieważ ciężko będzie mi udowodnić, że chcę wrócić. Pomyślę.. może spróbuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...