Skocz do zawartości

Karta sim, internet


Cegi92

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Szukałem na forum i są same stare posty odnośnie kart sim do telefonu. Poszukuje informacji na temat operatorów sieci komórkowej, który ma najkorzystniejsze warunki.

Głównie będę korzystać z internetu, dlatego poszukuje sieci, która ma najlepsza opcje jeżeli chodzi o przesyłanie danych, widziałem już jakieś, lecz były tylko minuty i smsy. Sa w ogóle tutaj opcje na nielimitowany internet?

Z tego co już zdążyłem sie dowiedzieć to nie wyglada to tak prosto jak w Polsce, ze kupujesz kartę, doładowanie, wpisujesz kod i cieszysz sie wszystkim co jest możliwe. 

Jezeli ktoś mógłby mi pomoc byłbym bardzo wdzięczny.

Na końcu dodam, ze mam telefon z polski iPhone 6s orientowałem sie już i będzie działać w stanach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kontrol napisał:

za 30$ masz tam internet limitowany 1GB, nielimitowany jest dopiero w opcji 60$

Widzę ze kiepsko u ciebie z j.angielskim. Za $30 masz nielimitowany internet, z tym ze 4G LTE download speed masz tylko na 1 GB danych, a potem szybkość internetu spada do poziomu 3G, co w dalszym ciągu jest przyzwoitym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam, zapytam tutaj żeby nie zakładać nowego temat.

Czy są dostępne oferty na kartę ? czy można kupić np. w wallmarcie kartę prepaid do swojego tel. który przywiozę z PL  ?

Dnia 14.01.2017 o 17:44, RobertNYc napisał:

MetroPCS ma w USA zasięg ogólnokrajowy. By kupić kartę i aktywowac serwis, musisz sie wybrać do lokalnego salonu tej firmy.

Tak jak kolega wyżej napisał, należy wybrać się do salonu. Jakie dokumenty są potrzebne do zakupu takiego numeru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BartekWSH napisał:

Witam, zapytam tutaj żeby nie zakładać nowego temat.

Czy są dostępne oferty na kartę ? czy można kupić np. w wallmarcie kartę prepaid do swojego tel. który przywiozę z PL  ?

Tak jak kolega wyżej napisał, należy wybrać się do salonu. Jakie dokumenty są potrzebne do zakupu takiego numeru ?

Co do pierwszego pytania, nie wydaje mi sie. Nie spotkałam sie z prepaidami w ktorych wkładasz karte do swojego telefonu z Polski, zwłaszcza w Walmarcie. Np w verizonie ja kupiłam sobie telefon na karte i karte aktywacyjna. Potem wchodzi sie na strone verizon i aktywuje online, sa tam do wyboru tez opcje ze swoim telefonem, trzeba wtedy wpisać imei albo jakis tam inny kod telefonu i sprawdza ci wtedy czy telefon jest odpowiedni/czy nie ma simlocka itp. Moze spróbuj w taki sposób, podejrzewam ze w innych firmach jest podobnie, tylko wtedy sie nie kupuje karty sim tylko taka karte aktywacyjna i wszystko sie rejestruje online. Mam nadzieje ze nic nie poplątałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...