Skocz do zawartości

Czy wykształcenie pomaga w losowaniu zielonej karty


Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientujecie sie czy wykształcenie pomaga w losowaniu zielonej karty? Czy podczas losowania system losoje jakby wieksza czesc ludzi z wyksztalceniem wyzszym? Czy nie ma to znaczenia czy sie jest po szkole sredniej czy po studiach wyzszych? Mosze jest tak tylko to nie oficjalna informacja? Ktos cos wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wykształcenie nie ma znaczenia . Znam osoby mające średnie , które wygrały , a znam też 2 osoby z wyższym wykształceniem i nie mają szczęścia w loterii . Tak naprawdę to nikt nie wie czy to rzeczywiście jest "losowanie" czy jednak mają jakieś kryteria wyboru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wyglądała tak ze ja mam wykształcenie średnie (technikum) dziewczyna ma wyższe (magister inżynier) ja zacząłem prace po ukończeniu szkoły średniej ona skończyła studia siedzi w domu.

Każde z nas puściło papiery ja dostałem ona nie dlaczego ? Moim zdaniem jest duża inwigilacja i ważne jest co masz na siebie i jak długo pracujesz czy dajesz sobie sam radę czy ktoś Ci musi pomóc (państwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kuba guzik napisał:

Czy orientujecie sie czy wykształcenie pomaga w losowaniu zielonej karty? Czy podczas losowania system losoje jakby wieksza czesc ludzi z wyksztalceniem wyzszym? Czy nie ma to znaczenia czy sie jest po szkole sredniej czy po studiach wyzszych? Mosze jest tak tylko to nie oficjalna informacja? Ktos cos wie??

Rzuc okiem na wyjasnienie co to znaczy "loteria". Google, encyklopedia albo cos w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...