Skocz do zawartości

problemy z wizą turystyczną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy... Chciałbym podzielić się taką o to informacją... Pare lat temu odmówiono mi wizy na dzień dzisiejszy staram się po raz kolejny... I oczywiście jak zwykle jest od groma komplikacji... Zrobiłem zdjęcie które trzeba wgrać... Oczywiście zdjęcie które zrobiłem u fotografa jest nie takie.... Ambasada wymaga do 240kb , fotograf zrobił mi 610kb.... Więc musiałem iść ponownie do fotografa i żeby mi przerobił.... Teraz dochodzi wypełnienie wniosku wyjazd do Wawy i być może odmowa... Czy to się kiedyś skończy? Z tego co przeczytałem na tym forum to jest mnóstwo odmów i olewka ze strony konsula...Wygląda mi to na loterię i łut szczęscia a co wy o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sly6 napisał:

Nie znając Twojej historii oraz po co lecisz bywa różnie. To forum zna historie ze jak dana osoba coś więcej napisze to wychodzi ze mogła być odmowa lub tez ze życie takie jest. Ty nie ufasz każdemu i Tobie nie ufają.

 

Znajomi mnie zapraszaja po raz kolejny.. Dodam od razu że sa tam legalnie i maja obywatelstwo amerykanskie.. Chcialbym pojechac na 2 góra 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, katlia napisał:

Odmow jest coraz mniej -- na tym forum pokazuja sie jednostki... a nie tysiace tych ktorzy bez problemu otrzymali wizy. 

Może i tak ale sporo osób na tym forum pisze o odmowach i w jaki sposób zostali potraktowani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie punktu w którym muszę wpisać do kogo jadę. Spotkałem sie z odpowiedziami w których piszecie że najlepiej hotel wpisać. Ale nie chcę pisać bzdur skoro faktycznie chcę odwiedzić znajomych. Jak na to patrzą gdy ktos wpisuje np Florydę we wniosku a leci do NY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze prawie tak jest katlia ze ludzie tak to opisują. Malo jest takich ze mówią ok.

co do pisania ze wpisujesz jedno a lecisz w inne miejsce to od Twoich odpowiedzi zależy co pomyśli urzędnik na lotnisku. Nie jest to zakazane a może czasami dać do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2017 o 23:44, Łukasz90 napisał:

Z tym żalenie się an forum to jest jak z negatywnymi opiniami o produkcie , niewielu pochwali ale wszyscy zganią , Stąd tyle relacji z odmowy.

pewnie masz racje, szkoda że Ci co dostaja nie pochwala się jak było o co pytali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...