Skocz do zawartości

Pierwszy Raz na rozmowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na stronie przejde do tematu

W Maju kończe 18 lat więc za 3/4 tygodnie chce jechać na rozmowe do Warszawy wypełnie wniosek ITD. Chcę wyjechać w Październiku na 2 miesiące chce wrócić przed świętami denerwuję sie na temat rozmowy. Od dziecka moim marzeniem jest jechać do Nowego Jorku pozwiedzać nie pracuje nie chodze do szkoły rodzice chcą mi zrobić prezent na urodziny i chcą mi opłacić wyjazd więc o pieniądze sie nie martwie chce was zapytać Forumowicze jakie mam szanse dostania wizy turystycznej? Prosze was o odpowiedź strasznie sie denerwuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może być ciężko, zaraz masz 18 lat, a nic cię w Polsce nie trzyma (szkoła, praca), oprócz rodziny. Nie chcę cię straszyć, ale swoją wypowiedź uformowałem na podstawie setek przeczytanych tematów z odmową. Ale szanse zawsze masz, tylko musisz przekonać konsula, że wrócisz, tylko chodzi o to że za dużo nie masz argumentów na to. Odmowę dostaje sie w szczególnych przypadkach np. przedłużony wyjazd, karalność. Szanse masz, choć musisz pomyśleć co sensownego trzyma cię w Polsce. Nie stresuj się, tylko odpowiednio podejdź do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły nie chodze nigdy nie miałem problemów z prawem a wrócić to wróce na 100% ponieważ nie chce zostawić całej swojej rodziny a tu chce tylko jechać na wakacje a jakbym powiedział że chce jechać do mojej dziewczyny z dalekiej roddziny nazwisko mamy takie same chciałbym sie w konću spotkać z nią tylko prosze napiszcie mi czy jak powiem gdzie mieszka i jejk imie nazwisko czy oni będą dzwonić do nich czy tylko sprawdzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...