Skocz do zawartości

Czas wyrabiania wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następujące pytanie. Otóż udało mi się wygrać wyjazd do stanów 12-17 kwietnia, dzisiaj rano udało mi się skompletować zestaw potrzebnych dokumentów zdjęcia/dane organizacji opłacającej/dane miejsca zatrzymania etc. Więc chcę jutro usiąść i złożyć podanie do ambasady, jednak czy jest jakakolwiek realna szansa na to, że uda mi się wyrobić wizę w te 2,5 tyg? Przeglądając posty na forum przeczytałem, że czas oczekiwania na spotkanie może być nawet dłuższy, a do tego oczekiwanie na zwrot paszportu. Jeśli jest szansa to gdzie lepiej składać papiery - Warszawa czy Kraków? Dziękuje za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umawiałem się na rozmowę 20 lutego bodajże, pierwszy wolny termin był 15 marca (w Warszawie). Niestety teraz jest okres przedświąteczny i pewnie z 2-3 tygodnie trzeba czekać. Wg informacji z jednej ze stron, w której można sprawdzić czas oczekiwania jest 16 dni w W-wie, a w Krakowie 14.

Szczerze, współczuję ci bardzo :/ Powinni może nowych urzedników konsularnych zatrudnić, bo ten czas naprawdę jest długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...