Skocz do zawartości

Internet w telefonie


axie92

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas całej podróży muszę mieć dostęp do Internetu w telefonie. Czy możecie polecić jakąś sieć, która ma pakiet internetowy w miarę duży i nie jest mega droga? Z tego co czytałam, ceny w tych kwestiach są spore. Będę wdzięczna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Witam. Widzę że ostatni post z Maja więc chciałbym zapytać na nowo. W styczniu wybieram się do Waszyngtonu i na Florydę na 3 tygodnie. Chciałbym zakupić najlepiej w Polsce lub ewentualnie bez większych problemów na miejscu w USA kartę SIM do swojego telefonu (Galaxy S4). Chciałbym mieś tam trochę internetu żeby móc ewentualnie tam coś sprawdzić i jakieś rozmowy. Proszę napiszcie jak najlepiej rozwiązać taki zakup. Chodzi o ok 2-3 GB neta na 3 tygodnie,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paweł Pańczyszyn napisał:

Witam. Widzę że ostatni post z Maja więc chciałbym zapytać na nowo. W styczniu wybieram się do Waszyngtonu i na Florydę na 3 tygodnie. Chciałbym zakupić najlepiej w Polsce lub ewentualnie bez większych problemów na miejscu w USA kartę SIM do swojego telefonu (Galaxy S4). Chciałbym mieś tam trochę internetu żeby móc ewentualnie tam coś sprawdzić i jakieś rozmowy. Proszę napiszcie jak najlepiej rozwiązać taki zakup. Chodzi o ok 2-3 GB neta na 3 tygodnie,

 

Pozdrawiam

na miejscu bierzesz karte prepaid. Tylko sprawdz czy Twoj telefon bedzie dzialal w US, moze nie dzialac albo dziaolac gorzej. mnie przed wylotem operator w PL zapewnial ze telefon bedzie dzialal bez zarzutow a na miejkscu okazalo sie ze mial ograniczenia co do LTE dzialal tyklko w 3g a podawano ze international aparat.

https://www.att.com/prepaid/plans.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja- to kupić kartę SIM z T-Mobile na eBay.com.

Wlasnie wybieram się do Kalifornii na miesiąc i w związku z tym kupiłem SIMkartę z lokalnym numerem i załadowanym planem $45/miesiąc (nielimitowany internet i rozmowy), a zapłaciłem tylko $21.99. Po miesiącu można bez problemu skasować abonament.

https://m.ebay.com/itm/T-Mobile-Sim-with-Prepaid-plan-45-4GB-4G-LTE-Free-First-month/262933315028?epid=813430950&hash=item3d380bfdd4:g:y0MAAOSwB-1Y7XfZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RobertNYc napisał:

Najlepsza opcja- to kupić kartę SIM z T-Mobile na eBay.com.

Wlasnie wybieram się do Kalifornii na miesiąc i w związku z tym kupiłem SIMkartę z lokalnym numerem i załadowanym planem $45/miesiąc (nielimitowany internet i rozmowy), a zapłaciłem tylko $21.99. Po miesiącu można bez problemu skasować abonament.

Na terenie USA już nie ma roamingu między poszczególnymi stanami. Po co Ci lokalny numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...