Skocz do zawartości

USCIS Immigrant Fee - problem z płatnością


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zapłacić $165 za zieloną kartę. Jednak w tym ich systemie nie odnajduje moich danych.

"ERROR: We could not find the A-Number and/or DOS Case ID you entered. If your immigrant visa was approved recently, please wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, please contact the Customer Contact Center for assistance."

Napisałem do nich o problemie ale ciągle mam taką samą bzdurną odpowiedź, że mam wypełnić i zapłacić. Telefonu nie widzę. Co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Piotrek123 napisał:

Witam

Chciałbym zapłacić $165 za zieloną kartę. Jednak w tym ich systemie nie odnajduje moich danych.

"ERROR: We could not find the A-Number and/or DOS Case ID you entered. If your immigrant visa was approved recently, please wait five days before attempting to pay. If the problem continues after five days, please contact the Customer Contact Center for assistance."

Napisałem do nich o problemie ale ciągle mam taką samą bzdurną odpowiedź, że mam wypełnić i zapłacić. Telefonu nie widzę. Co mam z tym zrobić?

Tak jak napisała ania38 opłata wynosi $220 ;) A kiedy odbierałeś paszport z wbitą wizą ? Spróbuj odczekać kilka dni, chyba że wylot masz jutro no to wtedy na drugiej stronie tutaj są numery telefonów : https://www.uscis.gov/sites/default/files/USCIS/Resources/F4en.pdf spróbuj się z nimi skontaktować na pewno pomogą ;) 

 

P.S. Ja jeszcze swojej opłaty nie uiściłem, mam czas z wylotem do 3 Października, także na razie się nie śpieszy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my tez już w USA i tez mieliśmy dzisiaj ten sam problem z płatnością za GC. Może to jakis błąd systemu... zobaczymy za kilka godzin. 

Oplata aktualnie tak jak pisali powyżej wzrosła do 220$/os.

Daj znać jak poszła Twoja płatność, jak nasza pójdzie to tez dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a ja powrócę z pytaniem, które padło w DV2016 ale zostało zignorowane. Czy USCIS fee (220$) można opłacić przy pomocy zwykłej karty płatniczej/debit?

USCIS center info podaje że tak, ale czy komuś w praktyce się to udało?

Nie wszyscy chcą mieć kartę kredytową, zwłaszcza gdy nie wiedzą jak nią operować, tudzież są w trakcie terapii karto-odwykowej.

Może tym razie pytanie nie umrze śmiercią igno-naturalną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...