Skocz do zawartości

Rozmowa z urzędnikiem na lotnisku w LA


oliwia2390

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy na lotnisku w USA do rozmowy z urzędnikiem mogę podejść z chłopakiem ? Lecimy razem na wakacje , starając się o wizę w Polsce , w ambasadzie do okienka podchodziliśmy razem . Teraz tez możemy razem ? Chłopak nie zna kompletnie angielskiego , tylko ja umiem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oliwia2390 napisał:

A jest taka możliwość , ze jedno z nas może być odesłane do Polski a drugie nie ? Co w takim przypadku ? Np jeśli mnie wpuszcza , a mojego chłopka nie , to ja mogę zrobić coś , żebym wracała z nim ? Jak to jest ? 

to wycofujesz swój wjazd i tyle. Tylko ze wtedy jeśli nie znajdą Wam szybkiego powrotu po za USA to oczekujecie w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

To będą Ciebie chcieli przerezerwować na lot powrotny tą samą linią na którą masz bilet. Poniesiesz (chyba) koszty zmiany rezerwacji. Jeśli ta linią nie będzie tego samego dnia wracała lub nie będzie miała miejsc to zaproponują Tobie abyś kupił bilet powrotny w innej linii lotniczej. Jak się na to nie zdecydujesz i będziesz chciał czekać na "tanszą" oryginalną linią to wsadzą Ciebie do więzienia imigracyjnego. Jest taki odcinek serialu "Border Security" (na Netflix) gdzie chłopak nie chce zapłacić za lot powrotny  tego samego dnia inną linią lotniczą i trafia na nockę do więzienia. Oficer upewniał się chyba z 5 razy czy na serio chce iść do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu "zmiany rezerwacji" sa darmowe. Juz od czasu parowcow przewoznicy maja obowiazek zabrac spowrotem delikwenta cofnietego z granicy.

I z tego co ludzie pisza to nie musisz nawet nic robic, immigration wszystko organizuje i w kajdankach doprowadza Cie do samolotu. Byc moze daja opcje kupienia nowego biletu jesli jest wczesniejszy lot inna linia, nie wiem.

Ale jesli lotow do Europy juz tego wieczora nie ma w ogole, to pozamiatane, i wtedy organizuja Ci przejazd i kwaterunek w lokalnym "immigration facility"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 3/10/2018 at 9:24 AM, rzecze1 said:

Tego typu "zmiany rezerwacji" sa darmowe. Juz od czasu parowcow przewoznicy maja obowiazek zabrac spowrotem delikwenta cofnietego z granicy.

I z tego co ludzie pisza to nie musisz nawet nic robic, immigration wszystko organizuje i w kajdankach doprowadza Cie do samolotu. Byc moze daja opcje kupienia nowego biletu jesli jest wczesniejszy lot inna linia, nie wiem.

Ale jesli lotow do Europy juz tego wieczora nie ma w ogole, to pozamiatane, i wtedy organizuja Ci przejazd i kwaterunek w lokalnym "immigration facility"....

W kajdankach odprowadzają do samolotu? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeganMarkle napisał:

W kajdankach odprowadzają do samolotu? Serio?

Tak. Jak rozumiem jest to standardowa procedura. Paszport dostaje sie spowrotem dopiero na pokladzie. 

A piszac "immigration facility" mam oczywiscie na mysli lokalny areszt/wiezienie, dokad po secondary przewoza ludzi gdy juz tego dnia/wieczora nie ma samolotow.

W przypadku Newark/JFK jest to correction facility w Elisabeth City, New Jersey, o ktorym to doswiadczeniu pisal juz chyba nawet ktos na tym forum o ile mnie pamiec nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...