Skocz do zawartości

wiza b1/b2 z adnotacja


Rekomendowane odpowiedzi

bardzo proszę o pomoc; mam wize wazna do 2023 multi entry B1/B2 ale w adnotacji mam taki wpis:"to english language course 18 hrs or less/week New York, New York permitted per 9 fam 41.61 n9.2-1". chce teraz jechać na dwa tygodnie ale nie na kurs tylko wakacje. Czy musze wyrabiac nową wize, bo ta obecna jest tylko na kurs języka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizę otrzymałam 4 lata temu, bo wtedy lecialam do szkoly językowej własnie w miami, i to tez tam wpisalam, ze na 5 tygodni wlasnie do szkoly jezykowej w miami. NIe rozumiem tylko, czemu jesli nie moge na nia juz jechac jest ona wazna do 2023 i mam multi entry? aha dodam jeszcze ze dzwonilam do ambasady na ta infolinie z pomoca i nikt nie umie mi pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze Sly (ale to oczywiście tylko moje zdanie na logikę). Adnotacja dotyczyła pierwszego wjazdu. Jeżeli nic nie "nabałaganiłaś" (tj. pojechałaś do szkoły językowej, nie przedłużyłaś pobytu vs to co deklarowałaś przy wjeździe itp.), to potwierdziłaś swoją wiarygodność i możesz korzystać z wizy w celach turystycznych :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi, przez telefon Pani z ambasady nie wiedziala nic, wiec spytalam gdzie sie dowiem, to dalej nie wiedziala, wiec w koncu spytalam czy moze sie jakos dowiedziec ona tego to wtedy odpowiedziala ze musze zrobic nowa, ale wiem ze byla to odpowiedziec zebym dala spokoj. czy ktos pisal do ambasady i mu odpowiedzieli bo ja czekam juz 3 dni na odpowiedz i dalej nic? czy adnotacja zawsze dotyczy tylko pierwszego wjazdu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy dni to nic.. Czasami jest odpowiedź po tygodniu czasu i to licząc robocze dni. Ty dzwonilas na infolinię i tam zapisują na rozmowę.mówią jakie mieć dokumenty. Dobrze ze napisalas i czekaj na odpowiedź. Jest parę stron gdzie możesz napisać i piszą prawnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...