Skocz do zawartości

Pytanie o "processing time"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, 

Mam pytanie odnosnie wizy turystycznej, otoz zaaplikowalam z Madrytu (tutaj mieszkam i pracuje), spotkanie mam umowione na 16 sierpnia. Chcialabym pojechac do Stanow we wrzesniu, przynajmniej mam taka nadzieje. Sprawdzilam na tej stronie https://travel.state.gov/content/visas/en/general/wait-times.html/?visawaittimesmain_visa_embassysearch_VisaWaitTimes_input=&hidden_name=&hidden_code= ambasade w Madrycie i ku mojemu zdziwieniu pokazuje sie, ze "processing time" to... 17 dni. Czy to oznacza zs po rozmowie i po pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku mam czekac 17 dni na zwrot paszportu? Dla porownania sprawdzilam ambasade w Warszawie i tam czas to 1 dzien. Jestem zdziwiona, bo jesli to prawda, to moge sie pozegnac z podroza we wrzesniu... I w ogole z jakimkolwiek planowaniem urlopu, bo co bede mogla zrobic bez paszportu?

Z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz, niestety nie znalazlam nigdzie tej informacji - moze nie wiem gdzie szukac :) 

Zastanawiam sie czy po prostu nie zadzwonic albo napisac do nich na Skype, bo tez jest taka opcja

W kazdym razie dam znac jak poszlo i ile w koncu czekalam, moze sie przyda komus na przyszlosc

Dzieki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sly6, nie idzie sie dodzwonic niestety.

Przejrzalam hiszpanskie fora i raczej ludzie dostaja paszport z powrotem w przeciagu tygodnia (co prawda inne niz turystyczne, bo oni nie musza miec B1/B2)

No nic, zobaczymy, i dzieki jeszcze raz za Twoje odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, udalo mi sie wstrzelic w jeden wolny termin 1 sierpnia, wiec bede zdawac relacje. Obym tylko dostala paszport z powrotem na czas, bo 12 sierpnia wybieram sie do Portugalii, a nie mam zadnego innego dokumentu niz paszport. Trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...