Skocz do zawartości

wiza turystyczna dla dziecka 7 letniego


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam pytanie odnosnie wizy dla dziecka.... Sytuacja jest następująca:moja koleżanka ma wizę na 10 lat i chciałaby wyrobic dziecku 7 letniemu.... Rozumiem że wizę wypełnia koleżanka normalnie na wniosku ds160 tak? drugie pytanie na rozmowe jedzie z dzieckiem no i chyba sama odpowiada na pytania konsula bo dziecko 7 letnie raczej za duzo nie odpowie, prosze o info bede wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 14-go rook życia dziecko nie musi się stawiać na rozmowę. Jak rodzić posiada wizę to całość jest do załatwienia "korespondencyjnie". Przerabiałem to tydzień temu z trójką swoich dzieci: 

 

Co do DS-160 to tak, rodzic wypełnia na dziecko i na końcu formularza jak pada pytanie czy ktoś pomagał w wypełnianiu wniosku to należy wpisać siebie jako rodzica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem cos takiego na stronie ambasady:"Należy umówić się na spotkanie korzystając z tej strony internetowej. Aby kwalifikować się do zwolnienia z rozmowy z konsulem, trzeba odpowiedzieć na pytania w formularzu on-line lub zadzwonić pod numer infolinii. Osoby zakwalifikowane otrzymają dokładne instrukcje dotyczące sposobu dostarczenia dokumentów."   i teraz moje pytanie jest takie gdzie znależć formularz on line? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 10:37, AlconX napisał:

Do 14-go rook życia dziecko nie musi się stawiać na rozmowę. Jak rodzić posiada wizę to całość jest do załatwienia "korespondencyjnie". Przerabiałem to tydzień temu z trójką swoich dzieci: 

.

dzięki bardzo za info mam jeszcze pytanie odnośnie jakiegoś formularza znalazłem taka o to informację na stronie ambasady:"Należy umówić się na spotkanie korzystając z tej strony internetowej. Aby kwalifikować się do zwolnienia z rozmowy z konsulem, trzeba odpowiedzieć na pytania w formularzu on-line lub zadzwonić pod numer infolinii. Osoby zakwalifikowane otrzymają dokładne instrukcje dotyczące sposobu dostarczenia dokumentów." Gdzie znajde ten formularz?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypelnia sie formularz online, ja akurat nie wypełniałam, ale pomagałam mojej mamie wypełnić dla mojej bratanicy. U nas była troche inna sytuacja, bo rodzice dziecka wiz nie maja, jedynie babcia, z która to dziecko podróżowało. Mama załączyła w pakiecie list wyjaśniający, kopie swojej wizy i paszportu, zgody rodzicow na wyjazd dziecka do USA i wszystko poszło bardzo sprawnie. 

Tu masz krok po kroku:

http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-svc-visachild.asp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...