Skocz do zawartości

Diversity Visa 2019


karusek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
10 godzin temu, KaeR napisał:

Nie wiedziałem, że tak się trzeba do tego przygotowywac. 

No widzisz, dlatego sie nie udało. ;) Moze było trzeba do fryzjera sie wybrac czy kosmetyczki? Moze jakieś ćwiczenia paluszków robić aby lepiej sie na klawiaturze klikalo? :lol:  A tera to juz " po ptokach", bo z tego co wiem, to GC dla ciebie w drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sly6 napisał:

oficjalna strona

 

https://www.dvlottery.state.gov/

i pewnie komuś na miejscu tez pomożesz jak znam życie..

kiedyś ktoś bliski mi powiedział chcesz przyjechać to znajdź sobie sam wszystko,załatw i teraz jakie ktoś ma szczęście znając Ciebie.

Sly6 adres internetowy strony znam ale dziekuje za jego przypomnienie. Glownie chodzi mi o czas, kiedy pojawi sie instrukcja, moze beda jakies zmiany, nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pelasia napisał:

No widzisz, dlatego sie nie udało. ;) Moze było trzeba do fryzjera sie wybrac czy kosmetyczki? Moze jakieś ćwiczenia paluszków robić aby lepiej sie na klawiaturze klikalo? :lol:  A tera to juz " po ptokach", bo z tego co wiem, to GC dla ciebie w drodze. 

pelasia, jak siegam pamiecia 5 lat wsecz, to zdjecie do rejestracji loterii robila mi moja 13letnia wowczas chrzesniaczka moim aparatem na tle bialej sciany (raczej szarej). bylem po nasiadwie piwnej z kolegami, nieogolony (czesac nie mialem czego). Pelasia KaeR jak dlugo sie staracie o PRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...