Skocz do zawartości

Pare wątpliwości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat obecnie staram się osiągnąć sukces w e-sporcie i ostatnio zaczyna się sporo dziać w tej sprawie.W listopadzie na 99.9% będę miał turniej w Usa dlatego wizę muszę zacząć robić już teraz.Dodatkowo niedługo będziemy pod szyldem dużej organizacji esportowej i tu zaczynają się moję wątpliwości.

1.Mam aplikować o wizę b2(turystyczną)prawda?

2.Gdzieś przeczytałem,że na spotkaniu będe potrzebował rezerwacje hotelu itp, a ja tego nie dostane długo przed turniejem, a wizę muszę zacząc robić juz teraz, czy to będzie problem jak nie będe miał.

3.Czy wytarczy jak pokaże na rozmowie, że odbywa się ten turniej tego i tego dnia, że jestem graczem dużej organizacji?

4.Za miesiąc zaczynam studia, będzie to pomocne w dostaniu wizy?Jako powód powrotu do kraju?

5.Czy środki na koncie potrzebuje już teraz, czy w czasie rozmowy?W dolarach prawda?

 

Czy myślicie, że bedę miał problem z dostaniem wizy? Wydaję mi się, że moja sytuacja jest całkiem dobra.

I mam jeszcze jeden problem.Próbowałem dokonać wpłaty, ale gdy wchodzę na tą strone : https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland

I chce zrobić nowe konto to wyskakuje błąd

"

  • Your request cannot be processed at this time. The site administrator has been alerted.
  • User could not be created. Please ensure First Name and Last Name are entered as they are in your passport."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej P1, jakis czas temu oficjalnie uznali e-sports za sport, tylko ze nie ma zadnych szczegolowych wytycznych kto moze dostac, jakie organizacje i rozgrywki sa uznawane za profesjonalne itd. Ja bym sie skontaktowal z organizacja, ktora organizuje turniej. Jesli ten turniej ma nagrody pieniezne, a pewnie ma, to jak wjedziesz na B1 czy B2 to bedzie to traktowane jako nielegalna praca. Jedyna droga to wiza  P1, dla zawodowych sportowcow. Jakos rok czy dwa temu jakiemus znanemu graczowi nie dali wizy P1 na turniej, to zebral 100 tys podpisow i wyslal do prezydenta. Po tym jak zlozyl znowu na P1 to juz mu dali. Takze nie ma tam zadnych zasad i moze byc roznie z uznawalnoscia danej gry czy organizacji e-sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba któregoś z naszych bokserów cofnęli z granicy bo chciał wjechać na B1/B2 aby odbyć walkę. Też bym skłaniał się ku wizie P1. Nie potrzebujesz rezerwacji hotelu. Nawet jakbyś potrzebował to wystarczyłoby zarezerwować hotel z możliwością anulowania rezerwacji (wtedy jest to darmowe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...