Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na poczatku roku mam zamiar zrobic drugie podejscie o turystyczna i licze na wasza pomoc ;d                                                                  1) mam wbita w paszport turecka wize tzn bylem tydzien na wakacjach w Turcji , czy beda sie mnie jakos czepiac, jakies dodatkowe putania , bede musial jakos udowodnic konsulowi ze bylem tam na wakacjach, bo jak wiadomo to muzulmanski kraj. Mial ktos taka sytuacje ?                                2) Czy bede wiarygodniejszy w oczach konsula gdy powiem, ze od 1 aplikacji o wize zwiedzilem przez ten czas troche europy ( Niemcy,Czechy,Uk,Turcja) i do usa chce wyjechac z kims, bo za 1 razem gdy bylem na rozmowie to babeczka dziwila sie, ze nigdy nie bylem za granica a a chce wyjechac do Usa i jeszcze sam a to tak daleko ;D w simie jej sie nie dziwie ;)                                              Za wszelka pomoc i odpowiedzi dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sly6 napisał:

znasz listę krajów skąd ludzie mają problemy z wjazdem? Tam nie ma Turcji.

a kiedy byleś po wizę,dlaczego teraz lecisz to są pytania ważne.

A jest jakas lista ?;) ja tak w tych tematach sie nie zaglebiam , wiem, ze z Syrii i Iranu cos mi sie obilo o uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...