Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie do osób , które były w USA nielegalnie , a potem wróciły do Polski . Jak wyglada cała procedura na lotnisku ? Czy mógłbym mieć problemy z tego powodu , ze byłem tutaj nielegalnie ? Czy wszystko przebiega raczej bez problemowo ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Roelka napisał:

Pytasz co się stanie jak wrócisz do Polski? (Raczej nic. ) czy jak będziesz chciał wrócić do USA? Po nielegalnym pobycie raczej już cię tam nie wpuszcza. 

Nie , nie zapytałem  o wtórny przyjazd do USA  po nielegalnym pobycie , tylko o powrót z USA do polski ( jak to wszystko wyglada wszystko na lotnisku ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedynym przewinieniem było przedłużenie pobytu ewentualnie nielegalna praca to przy wyjeździe nie powinieneś mieć problemów z wyjazdem. Nie ma kontroli granicznej na wyjeździe. Linie lotnicze wpisują dane twojego paszportu do komputera i idziesz na bramkę. W Polsce masz jeszcze kontrolę paszportową (przez służbę graniczną) jak przekraczasz granicę. Tutaj na granicy wyjazdowej nie ma stanowiska z urzędnikiem / pogranicznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...