Skocz do zawartości

Wysłanie dużych paczek / przeprowadzka / do US


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, jestem nowa na forum i miło mi wszystkich poznać. Mój chłopak mieszka w LA,, wcześniej mieszkaliśmy w różnych miejscach na świecie w tym w Polsce. Teraz musimy przerzucić rzeczy osobiste / ciuchy, garnki ulubione, kubki, pościel / z POlski do KAliforni i powiem tak, przeszukałam internet i odpadłam bo nie mogę znaleźć żadnej możliwości dla osoby prywatnej na shiping. Mogę wysłać poczta polska lub kurierem. Wychodzi mega drogo i boje sie ze nie dojdzie. Czy macie inne doświadczenia? Znacie jakaś godna polecenia firmę? Z góry dziękuje za pomoc :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta polska najtaniej. Paczka do 20kg 495pln jak dobrze pamiętam.
Priorytet do 9ciu dni roboczych i jeszcze żadna mi nie zginęła. Małe rzeczy takie pudełka do 50cm długości bok i waga do 2kg można słać jako list. Global express też na poczcie to koszt ok 80 zł.
http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa_z_zadeklarowana_wartoscia.html
Tam tez znajdziesz info na temat wymiarów paczek.
Używając ups wysyłałem koledze paczkę która wymiarami przekraczała Maxima pocztowe a waga zaledwie 5kg. Skasowali nas 1200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim dziękuję! 

Poczta Polska rządzi :) zaczynam uprawiać logistykę małych paczek 

niestety Polamer mimo maili i telefonów milczy ...

a serwis po Babci, ukochana kapę od przyjaciół i pufę trzeba zabrać bo bez tych małych przyjemności życie nie jest tak kolorowe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Masz rację - kiedyś nadawałem w United to było $50, ale rzeczywiście nie robiłem tego w ostatnich 4 latach. $100 to też mniej niz 495 PLN na poczcie. Przy okazji sprawdziłem - w Lufthansie to $200 (drożej niż na poczcie), w Locie to 450 PLN (porównywalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z tej firmy. Przesyłka morska, chyba ponad miesiąc idzie. Wszystko dotarło bez problemu. Dane sprzed 6 lat, wiec lepiej się upewnić czy numery są aktualne. 

Laserjet Spedition S.C.
cel. 0 506-077-258
biuro: +48 22-203-6409
fax: +48 22 203-54-13
email: robert@laserjetspedition.com
www.laserjetspedition.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...