Skocz do zawartości

Czy zdjęcie do loterii musi być nowe?


overtherainbow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Zastanawiam się, czy zdjęcie do wniosku wysyłanego na loterię musi być nowe? Znalazłam tylko informację, że musi być wykonane w przeciągu 6 ostatnich miesięcy i nie może to być fotografia załączona do ubiegłorocznego zgłoszenia. Czy jednak może by to zdjęcie, które załączyłam parę miesięcy temu do wniosku wizowego i które mam na wizie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może nie będę zakładał osobnego wątku, bo pytanie moje zdaje się błahe, także podepnę się tutaj. Czy może wystąpić jakiś problem, gdy wyglądam zupełnie inaczej niż na zdjęciu zrobionym mniej niż 6 miesięcy temu? 

 

Pytam, bo na zdjęciu jestem ogolony na zero, a noszę aktualnie brodę i nie chciałbym się jej pozbywać. :P Załatwiając inne dokumenty na gminie, powiedziano mi, że zupełnie nie przypominam siebie i to może stanowić problem w przyszłości. Na zdjęciu w paszporcie jestem również ogolony. Powinienem do aplikacji na zieloną kartę machnąć nową fotę z brodą, czy to nie ma większego znaczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Angle napisał:

To ja może nie będę zakładał osobnego wątku, bo pytanie moje zdaje się błahe, także podepnę się tutaj. Czy może wystąpić jakiś problem, gdy wyglądam zupełnie inaczej niż na zdjęciu zrobionym mniej niż 6 miesięcy temu? 

 

Pytam, bo na zdjęciu jestem ogolony na zero, a noszę aktualnie brodę i nie chciałbym się jej pozbywać. :P Załatwiając inne dokumenty na gminie, powiedziano mi, że zupełnie nie przypominam siebie i to może stanowić problem w przyszłości. Na zdjęciu w paszporcie jestem również ogolony. Powinienem do aplikacji na zieloną kartę machnąć nową fotę z brodą, czy to nie ma większego znaczenia? 

W takim przypadku jest jak najbardziej wskazane by wykonać nowe zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Angle napisał:

To ja może nie będę zakładał osobnego wątku, bo pytanie moje zdaje się błahe, także podepnę się tutaj. Czy może wystąpić jakiś problem, gdy wyglądam zupełnie inaczej niż na zdjęciu zrobionym mniej niż 6 miesięcy temu? 

 

Pytam, bo na zdjęciu jestem ogolony na zero, a noszę aktualnie brodę i nie chciałbym się jej pozbywać. :P Załatwiając inne dokumenty na gminie, powiedziano mi, że zupełnie nie przypominam siebie i to może stanowić problem w przyszłości. Na zdjęciu w paszporcie jestem również ogolony. Powinienem do aplikacji na zieloną kartę machnąć nową fotę z brodą, czy to nie ma większego znaczenia? 

Daj spokój z nowym zdjęciem - nie całe pół roku temu nie nosiłeś brody, teraz ją nosisz - czy możesz dziś powiedzieć jak będziesz wyglądał np. w maju przyszłego roku? a np. w kwietniu 2019? W przypadku DVL ważne jest, aby zdjęcie spełniało wymogi kompozycyjne i techniczne. Dopiero gdy znajdziesz się w gronie wylosowanych - aktualne zdjęcie przyniesiesz na wizytę w Konsulacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...