Skocz do zawartości

Wiza - Kiedy zlozyc wniosek


Kuba1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje wraz z rodzina wypad do stanow w czerwcu nastepnego roku, chcialbym sie dowiedziec czy jezeli wypelnie wniosek teraz to bedzie zbyt wczesnie?

Czy lepiej czekac na 3 miesiace przed wyjazdem?

Czy moze zaklamac ze chcialbym jechac teraz na swieta, aby tylko otrzymac wize?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz złożyć teraz - nie ma po co kłamać. Mów prawdę. Składając teraz jesteś jakby 9 miesiecy stratny. Bo wiza jest na 10 lat i będziesz sybciej musiał wyrobic nową a co za tym idzie wceśniej uiścić now opłatę. Ale możesz bez problemu składać już teraz i jakby co to powiesz że chcesz wyszukiwć / wyczekiwać promocji linii lotniczych z wizą w kieszeni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziekuje za odpowiedzi, wlasnie w tym sens ze juz znalazlem tanie loty i wiem ze przez jakis czas beda one w tej cenie, chodzi mi jedynie o kwestie konsula czy nie bedzie widzial w tym problemu?, czy ktos z was skladal z takim wyprzedzeniem? O to ze bede 9 miesiecy stratny nie bede sie martwic teraz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu byłem na rozmowie. Wylot planowany na styczeń. Konsul pytał kiedy chcemy lecieć, więc powiedziałem prawdę, że w styczniu na ferie. Tak też było wypełnione w DS 160.  Nie ładuj się w kłamstwa bo nie ma powodu. Konsul też człowiek i zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie chcą wcześniej (czyt. taniej) kupić bilety. Poza tym, bez promes nie ma sensu planować wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...