Skocz do zawartości

Wiza turystyczna


Bartek123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Pare miesięcy temu dostałem odmowę wizy turystycznej  do USA (nie wykazałem wystarczających więzi z krajem ) Chciałem lecieć do Nowego Yorku na 10 dni. Mój wuja który mieszka w USA ma obywatelstwo. Niedawno przyleciał do Polski w odwiedziny i zaproponował mi żebym go odwiedził w ferie zimowe on mieszka w LA.I tu moje pytanie czy mam szanse dostać wize turystyczna do USA jeżeli starałem się o nią około 5 miesięcy temu ? Jestem w ostatniej klasie liceum i nie wiem czy jest sens starać się o wize jeszcze raz. Chciałbym lecieć na około 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze gdy stararalem się o wize za pierwszym razem zostałem zapytane o ty czy mam rodzine w USA i odpowiedziałem ze mam wuja a po za tym z tego co pamiętanie we wniosku ds-160 jest pytanie do kogo lecimy a co do tego co się zmieniło w ciągu ostatnich 5 miesięcy to właściwie nic się nie zmieniło za pol roku pisze maturę chce iść na studia ale moje życie wyglada identycznie jak 5 miesięcy temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Amy napisał:

Czy ktos sie orientuje na jaki okres czasu  wbijają teraz pieczątkę pobytu w USA. Slyszalam, ze juz nie daja na 6 miesiecy, tylko max miesiac.

Na podlomzynskich wioskach oraz w okolicach Nowego Targu rozne kraza legendy.:P Zalezy od ilosci wypitego w miejscowej knajpie alkoholu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...