Skocz do zawartości

Wiza turystyczna a klasa maturalna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

jestem uczennicą ostatniej klasy (klasa maturalna) liceum ogólnokształcącego. Mam skończone 18 lat, za dwa miesiące już 19. Moje pytanie brzmi - jakie mam szanse na wizę skoro jestem jeszcze uczniem i nie pracuję? Zamierzam skończyć szkołę i studiować oraz pracować w Polsce. Nigdy się o wizę nie starałam, nikt z mojej bliskiej i dalszej rodziny nie mieszka ani tez nie był w USA, nie mam tam żadnych znajomych. Mowię płynnie w języku angielskim, moze nie idealnie ale dogadam się raczej bez problemu. Mieszkam razem z rodzicami w Polsce, moi rodzice mają stałą dobrze płatną pracę. Nie wiem jednak czy te argumenty są przekonywujące? Mam zamiar jechać tam na 2, maksymalnie 3 tygodnie tylko i wyłącznie w celach turystycznych (chcę jechac tylko do Nowego Jorku)  ze swoim przyjacielem. Od zawsze to było moim marzeniem i kiedy w koncu uzbierałam na wyjazd pieniądze chciałabym je spełnić. Moj przyjaciel staral się o wizę miesiąc temu i niestety nie otrzymał jej, jednak on ma rodzinę w USA... Nie wiem czy w ogole opłaca się składać wniosek. Jakie mam szanse według Was na dostanie wizy? Nie mam pojęcia jak inaczej udowodnić swoje więzi z Polską, jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...