Skocz do zawartości

wiza turystyczna strata czasu i kasy


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym się tu z Wami podzielić swoja opinia na temat wiz turystycznych... Pare dni temu trzecia odmowa... Na wszystkie pytania ładnie odpowiedziałem wszystko ok  ale pan skośnooki (typowy amerykanin) uznał że niestety nie mam związków z Polską...  Pytani moim zdaniem głupie bo wszystko to samo co pytal wpisałem we wniosku jakie kraje odwiedziłem do kogo lecę poziom znajomości jezyka a gdzie pracuje itd....Koszt wizyty 6stówek wiza, dojazd stówa, cos tam zjeść w sumie 750zł po raz trzeci wywalone w błoto... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
57 minut temu, sly6 napisał:

Nie piszesz kiedy byleś po wizy.ile czekałeś i co tak naprawdę się zmieniło u Ciebie.

 

Pare lat temu pierwsze starania o wize i odmowa ,w tym roku w marcu sie staralem a teraz koniec października.. co sie zmieniło? Mam stała prace za dobre pieniadze wczesniej to byla robota sezonowa..chcialem poleciec na 3tyg ze swoja kobieta do jej przyjaciolki .. kobieta poleciala ja mialem doleciec bo nie mialem kiedy tej wizy zrobic .. kobieta ma na 10 lat i poleciala juz drugi raz.. za dwa tyg wraca bo ma firme i tu jest jej dobrze wiec i mi przy niej.. no i chyba tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, johnyB napisał:

a poco sie by.....kom prosisz tyle razy o wize  ? no chyba ze jestes desperat i chcesz tam jechac garnki pomywać , mi by bylo wstyd poszedlem raz , z niewiadomych mi przyczyn wiza zostala odmowiona , zreszta ta Pani z ktora mialem przyjemnosc prowadzic dialog , z samej twarzy byla dosc wredna wiec jej wybaczam pewnie okres zrobil swoje , i wiecej tej przyjemnosci im nie dam 160usd na smietniku nie liczac jak u ciebie dojazd z drugiego konca polski CZAS !!! przedewszystkim i to drogi CZAS bo wzialem sobie urlop w korpo , obiad w wawie i ponad tysiak poszedl w błoto , obiecałem sobie ze nigdy wiecej zyciu wole jechac do japoni , australii gdziekolwiek  na wycieczke byle nie skomlic po raz drugi jak za komuny o kartki na paliwo  , obiecalem ze nie dam sie wiecej wkrecic w te ich gierki polityczne bo tu tylko chodzi o robienie idiotów z Polaków 

 po raz kolejny miałem zaproszenie do USA tym razem na Florydę, moja dziewczyna poleciała do przyjaciółki i tak jakoś po raz trzeci ostatni postanowiłem spróbować... Nie jestem desperatem wolę garnki zmywać na legalu w uk  za większe pieniądze, 3 godziny i jestem w Polsce ale konsulowie nadal myśla że każdy się pcha tam do roboty... Ja musiałem wstać po 2 ej nad ranem bo po 3ej miałem pociąg żeby dojechac na 9 , jeszcze zdjęcie musiałem zrobic tam u nich za 3 dychy bo to co wgrałem było z 7 miesięcy a ma byc do 6 miesięcy , brak słów.... Maszyna do robienia zdjęc w ambasadzie jest świetna nie wydaje reszty dobrze że miałem odliczone trzy dychy bo jakbym wrzucił stówe to bym juz reszty nie dostał... i tak wybuliłem jeszcze trzy dychy żeby jakis chińczyk powiedział mi że mu jest przykro... odpowiedziałem na wszystkie pytania i odmowa... Masz racje ja też za jakies dwa tyg biore urlop i lecę tam gdzie turysta jest mile widziany, Amerykanie wolą terrorystów niż Polaków, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie.. są kraje które mają większy procent odmów niż Polska. Większość Polaków wizy dostaje bez problemów. 

Lepiej też by się czytało wasze posty gdybyście nie pisali wszystkiego w formie jednego, długiego zdania.. Grammar nazi nie jestem, ale kropka naprawdę nie gryzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Wiecie.. są kraje które mają większy procent odmów niż Polska. Większość Polaków wizy dostaje bez problemów. 

Lepiej też by się czytało wasze posty gdybyście nie pisali wszystkiego w formie jednego, długiego zdania.. Grammar nazi nie jestem, ale kropka naprawdę nie gryzie. 

Swoja droga to na swoich przyszlych wojazach po Tokiach i innej Azji na "skosnookich" koledzy tym bardziej natrafia, i to jeszcze jakich.

Ale moze tam przynajmniej beda mieli psychiczna przerwe od winienia Zydow za swoje niepowodzenia...

Okropny watek, ale na szczescie to juz tylko kilkuprocentowy wyjatek, a nie regula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Roelka said:

Wiecie.. są kraje które mają większy procent odmów niż Polska. Większość Polaków wizy dostaje bez problemów. 

Na forach o tematyce imigracyjnej niestety przebija confirmation bias. Przyczyna jest pewnie prosta: Ci co wize dostali i pojechali bez problemow na wakacje do NYC, nie szukaja na forum odpowiedzi na pytanie czemu ich IO tak skrzywdzil, tylko wrzucaja fotki na fejsbunia. Potem tworzy sie obraz, ze co trzecia osoba nie dostaje wizy, a co druga jest wracana juz z granicy, a w rzeczywistosci moze co 20sta...

Nie bede rzucal kamieniem, lapie sie na tym, ze sam tak robie. Gdzies na tym forum pisalem, jak chlopaka przede mna zgarneli na dodatkowa rozmowe... ale fakt, ze byl to moj 'n'-ty lot do USA oraz to ze za kazdym razem w samolocie leci pewnie ze 250 osob, jakos przemilczalem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2017 o 15:24, johnyB napisał:

Nie całkiem , Polaków to mało kto lubi , Polacy sami nawzajem się nie lubią , a zachód to własnie wykorzystuje , te lizodupstwo , tą kłótliwość i ogólne dziadostwo jakie drzemie w co drugim Polaku , kto rządzi U.S.A dobrze wiemy a Ci nie nawidzą Polaków jak mało kto , na zakazie wjazdu do US łape trzymają przedewszystkim Ci ( sam sie domyśl o kim mowa ) a drudzy to Polonia , pamietaj Turek za turkiem wskoczy do studni zeby swojego uratować , a Polak polaka wepchnie do tej studni na siłę , 

100% racji. Trudno dziewczyna wraca za tydzień ,miala super wakcje na Florydzie a ja siedzę bo przecież idiota z ambasady myśli że ja tam na zmywak jadę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...