Skocz do zawartości

Wiza turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie.  W USA byłam 2 lata  i 5 miesięcy,  legalnego pobytu 6 miesięcy. Minęło 7 lat i potrzebuje lecieć do USA  na komunie siostrznicy czy jest jakaś szansa żeby mnie wpuścili?   I drugie pytanie.  Czy jeśli polecę na innym ( UK ) paszporcie,  to będą mieć mój rekord o tym że byłam w USA ale na polskim paszporcie? Dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie masz bana na 10 lat. Czyli powinnas poczekac jeszcze 3 i starac sie od nowa o Wize. Po nielegalnym pobycie nie przysługuje ci prawo do korzystania z ESTA. Jeśli wystąpisz o ESTA na swój nowy paszport UK to będziesz musiała zadeklarować czy przekroczyłaś pobyt i generalnie chyba trzeba się przyznać jakiego kraju paszporty posiadałaś. Jak się przyznasz to 10-letni ban cię obowiązuje i wychwycą bardzo łatwo. Jak się nie przyznasz i zataisz a oni "zmatchują" to masz dożywotni ban na wjazd do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wypełnianiu esta będziesz pewnie musiała wspomnieć o nielegalnym pobycie co z tego co wiem automatycznie będzie oznaczać odrzucenie aplikacji. Tak czy siak będziesz musiała starać się o wizę b2.  Na jakim paszporcie, nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ciebie esta juz nigdy nie bedzie obowiązywać. Zawsze dostaniesz odmowę i skierowanie do konsulatu USA. Wszystko zalezy od interpretacji konsula. Szanse masz w sumie 50-50, albo ci wizę da albo nie da. Inna sprawa ze potem będziesz miec kolejny magiel na lotnisku. Tu nie wiem jakie masz szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...