Skocz do zawartości

Która wiza będzie najlepsza Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Polką która mieszka w Niemczech. Od trzech lat jestem w stałym związku z Amerykaninem. Planujemy ślub. Obecnie mój narzeczony jest w trakcie przeprowadzki z Korei na wyspę Guam gdzie będzie służył na okres 2-3 lat. Nie posiadam żadnej wizy. Nie ważne jak i gdzie chcemy się jak najszybciej pobrać aby być razem. Czekam na niego od roku w Niemczech gdzie mieszkam i pracuję. Obywatelstwo mam Polskie. Moj narzeczony pracuje dla Air Force. Miałam plan aby zaaplikować o wizę turystyczną, pobrać się w Danii, leciec na Guam i zacząć proces o zieloną kartę. Próbuje dzwonić pytać jedyne co słyszę to K 1 i długi proces czekania. Bardzo proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1 albo cr1. Narzeczenska albo malzenska.  Innej wizy imigracyjnej dla Ciebie nie ma. Wiza turystyczną nie służy do wyjazdów i starania się o zielona kartę. 

Generalnie te kilka miesięcy oczekiwania na k1 da się przeżyć szczególnie jak to twoja jedyna opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Agita napisał:

Bardzo Dziękuję. Czy Pani wie jak długo trwa proces wizy k1? 

Myślę że ok pół roku 

W tej chwili to raczej blizej roku - poszukaj na forum - sa podobne tematy stworzone niedawno...

Btw - moze chociaz troche mniejszy rozmiar tego zdjecia w stopce... Please...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, kzielu said:

W tej chwili to raczej blizej roku - poszukaj na forum - sa podobne tematy stworzone niedawno...

Btw - moze chociaz troche mniejszy rozmiar tego zdjecia w stopce... Please...

 

Próbuje ale z informatyka się nigdy nie lubiłam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...