Skocz do zawartości

Pierwszy raz do usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! W tym Roku 2018 bede probowac ubiegac sie o wize turystyczna do Stanow Zjednoczonych mam 21 lat szkola poszla na bok pracuje mam umowe o prace o zarobku pisac nie bede Bo kogo to obchodzi jestem basista pewnego zespolu koncertuje po polsce czasem poza Polska. bywam turystycznie w krajach unii europejskiej oraz jesli sa koncerty bywalem ( niemcy Anglia szkocja czechy ogolnie wiele panstw oprocz Rosjii ) kontakty z rodzina bardzo dobre mam ojca zagranica tylko pracuje w Anglii . Do USA chce sie wybrac do Nowego jorku oraz DC stolica Washington. max rowny miesiac chce zwiedzic te wspaniale piekne miasta jak funkcjonuje chce poczuc klimat tego panstwa I poczuc sie przez ten miesiac jak American boy! Moj Angielski jest srednio zaawansowany. Nie posiadam rodziny w USA zero znajomych . Nie posiadam dziewczyny oraz dzieci. Jakie sa szanse na wize inni beda pisac ze male ale kazdy komentarz sie liczy

Ps: przepraszam za brak znakow inter. I gramatyke pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...